Оголошено конкурс серед студентів ВНЗ України на найкращу наукову роботу з гарантованою грошовою винагородою

28 вересня 2018 12:53:43    

Студенти будь-якого напрямку та форми підготовки, що навчаються на 2-6-му курсах у Вищому навчальному закладі України мають можливість випробувати себе у науковому дослідженні на тему: ”Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”.

Стаття може містити дослідження на тему науково-технічного, управлінського, економічного розвитку країни, розвитку маркетингу та інформаційних технологій в Україні тощо. В роботі студент повинен зробити висновки щодо розвитку досліджуваної сфери і запропонувати власні шляхи вирішення проблемних питань.

Деталі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Для участі в конкурсі надайте статтю, що відповідає тематиці в строки визначені умовами конкурсу:

Тематика робіт: Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій

  • Обсяг: Стаття до 3000 слів (до 6 сторінок);
  • Теми робіт: можуть стосуватись маркетингу, управлінської діяльності, економіки, технічних наук та інші.
  • Робота має містити аналітичні дослідження, висновки та конкретні рекомендації по вирішенню питань/проблем;
  • Потрібно дотримуватись наукового стилю викладу інформації
  • Науковий керівник (не обов’язково)
  • Обов`язкові елементи: Тема(будь-яка тема, що відповідає основній тематиці конкурсу, детальніше читайте тут), зміст використані джерела

Унікальність тексту – раніше не публікувався.

Подача роботи здійснюється через он-лайн форму на сайті конкурсу, в якій потрібно прикріпити статтю, або вказати на неї посилання.

Конкурс має всеукраїнський масштаб і передбачає розіграш фонду у 27 000 грн, що розподілять між призерами конкурсу. В ході конкурсу журі оберуть три найкращі роботи, авторіи яких отримають винагороду.Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Вимоги щодо виконання та умови подання готових робіт розміщені на офіційній сторінці конкурсу. Конкурс має всеукраїнський масштаб і передбачає розіграш фонду у 27 000 грн, що буде розподілений між призерами конкурсу.

 

Читати далі »