Блоги Live

   
19:42 - Дмитро Різниченко Благородною людиною виявився цей міліцейський офіцер, я пам'ятаю його в день розстрілу Небесної сотні. Коли на сусідній Інститутсь...

Благородною людиною виявився цей міліцейський офіцер, я пам'ятаю його в день розстрілу Небесної сотні. Коли на сусідній Інститутській лунали постріли, на Грушевського зі щитами стояла шеренга хлопців-ввшників, у яких по обличчях з під шоломів текли сльози. Їх обліпив знавіснілий від болю натовп, щось кричав в обличчя.

Кульчицький вийшов говорити. Майданівці кликали їх до себе, мовляв, переходьте на бік народу. Але Кульчицький сказав - ні, я не довірю вам своїх хлопів, ви їх м...ожете просто розірвати.
Розвернувся і дав наказ відходити, не порушуючи лав, і їхати геть.
Просто не брати участі у цьому лайні.

Я пам'ятаю, як тим ранком один, мов привид, я йшов по несподівано порожній і доступній вулиці Грушевського, на яку вже ступити не сподівався. Я пам'ятаю генерала Кульчицького, він стояв біля покинутих автобусів на півдороги до Ради, і зустрічав перших майданівців.

Підтягнулась групка найсміливіших, навіть перші відчайдушні журналісти, вели з ним і його кількома оіцерами діалог. Я пішов далі, і побачив, як солдати шикувались за "Уралами", вантажились і від'їжджали. Я тепер розумію - заговорюючи нас, він переключав на себе увагу, давам їм час зібратись і поїхати. Прикривав своїх пацанів до кінця, і останнім пішов з позицій.

Він загинув потім під горою Карачун, у збитому вертольоті.

Хоча цей пост ніби мав бути про Надю. Хоча чорт з нею.

( Дмитро Різниченко )
19:08 - Павел Кругляковский Що не так з цим психопатом? 😂...

Що не так з цим психопатом? 😂

Трамп в первые часы своей работы снизил налоги для граждан • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»
antikor.com.ua
( Павел Кругляковский )
18:54 - Sasha Borovik В Украинском FB прошла волна лидеров общественного мнения высказывавших свою позицию об иммиграции. Я сначала не хотел ничего пис...

В Украинском FB прошла волна лидеров общественного мнения высказывавших свою позицию об иммиграции. Я сначала не хотел ничего писать. Но потом мне показалось, что многие кто пишут не понимают Запад и почему люди уезжают. Я большую часть своей жизни прожил заграницей, а прошлый год в Украине. Это даёт мне какое-то право высказать своё мнение.

На Западе совсем другие правила игры. Здесь у всех есть равные возможности, можно упасть и начать все с начала, здесь система работает... на тебя, а не против тебя. Здесь есть выбор юрисдикции и ты защищён со всех сторон правовым государством. Здесь концентрация капитала, идей и умных людей. Здесь честная конкуренция, которая заставляет тебя двигаться и постоянно находить в себе лучшее. Здесь люди доверяют друг другу. Здесь приятно, удобно, свободно и интересно жить.

Украина сегодня - это изъезженная и изнасилованная мафией, коррупцией, бюрократией, а теперь и войной страна. В Украине атмосфера недоверия среди людей. Успеть в Украине в таких условиях практически невозможно. Для этого нет ни экономических ни правовых условий, и те кто преуспевают - или должны играть в игру, даже если частично; или нашли способ обойти систему работая вне системы и общества. Люди уезжают из Украины в надежде попасть в среду, где у них есть честный шанс. Если не у них самих, то хотя бы у их детей. Для многих это жест отчаяния; а для многих прагматичный расчёт. Чем раньше они это сделают, тем меньше на них будет отпечаток больного общества, меньше плохих повадок и тем выше их шанс преуспеть на Западе.

В контексте безвизового режима, на Западе очень боятся огромной волны иммиграции из Украины. Безвизовый режим предусматривает процесс его замораживания, если массовая иммиграция последует. А она будет, если Украинцы не построят себе систему в которой будут условия для нормальной жизни. Для всех 40+ миллионов, а не для избранных, как это сегодня.

( Sasha Borovik )
18:22 - Євген Карась І Ківа, і Влащенко, і Аваков да Луценко усі разом ниють "профєсіоналов вибрасивают із сістєми". Да, їх в цілому треба в тюрьми виб...

І Ківа, і Влащенко, і Аваков да Луценко усі разом ниють "профєсіоналов вибрасивают із сістєми".

Да, їх в цілому треба в тюрьми вибрасить на..уй, а не просто з сістєми.

От черговий профєсіонал.

...

...

В'ячеслав Францович Пашковський.

Керівник "кримінальної розвідки" НПУ в Житомирській області.

Був зупинений патрульною поліцією. Бухий за рулем. З явними ознаками. Ледве язиком ворочав.

Пред'явив спецталон, який мають екіпажі "семьоркі" для оперативних завдань. Це коротше коли вони літали по Києву за автомайданівцями на лівих номера і мали право порушувати правила дорожнього руху, бо "секретне завдання".

От у пана Пашковського секретне завдання було їхати за рулем бухим в дупль.

Інформація від Roman Sinicyn

...

Ми саме тому і не дивуємося, що спецвідділи МВС загрожують життю мирних громадян не менше, аніж звичайні банди.

( Євген Карась )
18:10 - Svitlana Povalyaeva тут у нас знову ущємляют рускаязичноє насєлєніє...

тут у нас знову ущємляют рускаязичноє насєлєніє

( Svitlana Povalyaeva )
16:49 - Національний Рух ДІЯ. Штаб Яроша Київ http://zvamynews.blogspot.com/2017/01/blog-post_885.html...

http://zvamynews.blogspot.com/2017/01/blog-post_885.html

Ярош требует ареста Ахметова и «других уродов» виновных в гибели тысяч украинцев
zvamynews.blogspot.com
( Національний Рух ДІЯ. Штаб Яроша Київ )
16:44 - Михаил Павлив Сегодняшний эфир на 112 канале. Соборность, Донбасс, перфоменсы Луценко и прочее прочее ... ...

Сегодняшний эфир на 112 канале.

Соборность, Донбасс, перфоменсы Луценко и прочее прочее ...

Михаил Павлив, политический эксперт, - гость 112 Украина, 22.01.2017
112.ua
( Михаил Павлив )
16:38 - Валерій Пекар Я тут читаю всілякі дописи про еміграцію, а цей мені сподобався найбільше, бо там гарне закінчення....

Я тут читаю всілякі дописи про еміграцію, а цей мені сподобався найбільше, бо там гарне закінчення.

( Валерій Пекар )
15:49 - игорь гужва После того как нас обвинили в подготовке покушения на самого Антона Геращенко, сына Утренней Росы и Могучего Утеса, в редакцию "Ст...

После того как нас обвинили в подготовке покушения на самого Антона Геращенко, сына Утренней Росы и Могучего Утеса, в редакцию "Страны" попали кадры оперативной съемки СБУ.

( игорь гужва )
15:46 - Max Nefyodov Не встигаєш слідкувати за #зрадою в FB - тепер всі носяться із #ВоздухЭмиграции. Я теж маю щось вам про це сказати. 1) Їхати чи ні...

Не встигаєш слідкувати за #зрадою в FB - тепер всі носяться із #ВоздухЭмиграции. Я теж маю щось вам про це сказати.

1) Їхати чи ні, жити на 2 міста, 2 країни чи просто мандрувати кожен місяць - в час Airbnb, Uber, BlaBlaCar та Google Docs це перестало бути доленосним вибором на все життя. Емігранти-зрадники така ж тупа теза, як і зрадники-імігранти. Кожна людина має право на власну долю, власне щастя та власні помилки. Я і сам мрію кілька років попрацювати в мегаполісі із інш...им ритмом життя колись в майбутньому.
2) Як купа українців їде вчитись, працювати, обмінюватись досвідом по всьому світу, так і іноземці їдуть до нас, створюють тут бізнеси, виховують дітей та, інколи, навіть йдуть у владу віддавати борг новій батьківщині. І це нормально, і такого буде ставати більше. Світ глобалізується, кордони стираються.
3) Але скаржитись: "Украина не то, что не пытается никого привлечь. Она не пытается никого удержать. ... Все, что происходит вокруг — геноцид государства Украина по отношению к своим гражданам в чистом виде" - це ж не про еміграцію. Це про "тато, а чому ти не мільйонер? а чому у нас немає мерседеса?" Це про "я хочу умови праці як в Гуглі! негайно! саме для мене!". Це про "поганий клімат, не такий як у Провансі".
4) Якщо хтось думає, що тут він не хоче нічого робити для кращого життя, а ось в іншому місці все вже зроблено, і там то він попрацює.... у мене для вас погані новини :) Якщо ви не хочете нічого робити - то проблема в вас, не в місці.
5) Немає ніякого "государства Украина". Злих чи добрих ельфів, які, як морлоки у Уеллса, роблять погане чи добре життя для когось, хто сидить і чекає у моря погоди. Держава - це всі ми. Ті, хто беруть хабарі - і хто працює по 15 годин на добу, аби комусь допомогти. І отакі скарги - це ж по суті скарги на "от який поганий народ оточує мене прекрасного! А ну ставайте кращі, бо поїду в Естонію, там мене хантять і будуть любити!" Вибачте, але такі люди не варті одного пальця Jaanika Merilo, яка приїхала з Естонії будувати в Україні e-Gov.

У мене все.

( Max Nefyodov )
15:45 - Пилип Духлій Стоят два еврея, очень оживленно о чем-то спорят. Походит третий: "я не знаю о чем вы тут говорите, но ехать надо!" Сейчас разгоре...

Стоят два еврея, очень оживленно о чем-то спорят. Походит третий: "я не знаю о чем вы тут говорите, но ехать надо!"

Сейчас разгорелась дискуссия об эмиграции из Украины. И знаете, у меня нет ни одного аргумента почему не надо ехать. Ни одного. Ехать надо!

Там - более высокий уровень жизни. Там - комфортная жизнь. Выстроенные системы, нормальное государство, справедливые и работающие законы, полиция, суды, честная конкуренция, минимальная коррупция, удобные услуги от государст...ва, там - длинный период планирования, безопасность и уверенность в завтрашнем дне. Там - правильная экосистема бизнеса, инноваций, инвестиций. Там - рукой подать до цивилизации и передовых технологий, свобода перемещения и возможность получать настоящее удовольствие от жизни. Там - чистые города, улицы, подъезды, улыбающиеся люди, которые не залезут тебе в личную жизнь и не будут смотреть в карман. Там - будущее твоих детей, инновационные системы преподавания, когда в ребенке видят личность и развивают его таланты, а не лупят по недостаткам. Там - медицина, которая лечит, пенсии, на которые можно прожить и политики, которые не оторваны от людей. Там - мир и спокойствие и на страже твоей жизни и благополучия стоит целое НАТО.

Нет ни одной причины чтобы остаться. Родина? Абстракция. Патриотизм? Сказочка властей чтобы хоть как-то оправдать убогость государства. Здесь - война и сегодня ты пьешь смузи, а завтра - военное положение и всеобщая мобилизация и на пороге твоей квартиры стоит чувак в форме, который дает тебе 15 минут на сборы.

В Украине ты не знаешь что с тобой случится завтра.

Вот именно. Я не хочу знать что со мной будет завтра. Не хочу жить по расписанию. Помираю от скуки, планируя жизнь больше чем на год вперед.

В вопросе эмиграции украинцев можно разделить на два типа. Одни не едут потому что они там нахрен не нужны. Другие - потому что они чертовы адреналиновые наркоманы.

Ну, а если вы там нужны и ваша жизнь похожа на фруктовый кефир, то да, почему бы не уехать? Не вижу никаких причин вам оставаться.

( Пилип Духлій )
15:35 - Тарас Костанчук 22 січня відзначається День Соборності України! Соборність України – це свято, що дало початок становленню повноцінної, незалежно...

22 січня відзначається День Соборності України!
Соборність України – це свято, що дало початок становленню повноцінної, незалежної держави, ім’я якої Україна! За неї боролись наші пращури-герої, які відстоювали інтереси країни. Саме вони захищали її національну цінність, проносили крізь віки традиції української нації!
Нам, українцям, завжди доводилось відстоювати свої країну. Вороги хотіли розділити нашу неньку, і до сьогодні мають намір роздерибанити її землі, але ми не дамо! Ми продовжуємо боротьбу! Ми продовжуємо нести варту! І особливе значення в цій боротьбі мають такі дати, як 22 січня. Тож, я бажаю кожному українцю бути мудрішим, і приймати вірні рішення! Я бажаю кожному українцю ставати на шлях боротьби за нашу країну, тоді ми будемо сильнішими! Я бажаю миру - на наших землях і в наших серцях! Зі святом!

Слава Україні!

( Тарас Костанчук )
15:31 - Alex Noinets По поводу воздуха эмиграции скажу, что не читал, но одобряю. За исключением того пункта, что если в воздухе запахло концом, то ото...

По поводу воздуха эмиграции скажу, что не читал, но одобряю. За исключением того пункта, что если в воздухе запахло концом, то отодвиньте конец от лица, конечно.

А так, скажем прямо, земля наша богата украинцами так же, как Ирландия ирландцами, а Армения армянами. Вот Ирландия, например, богата только айриш виски и ирландцами. Их и экспортирует. А Армения - только коньяком и армянами. Их и экспортирует.

А в Украине виски и коньяк так себе, разве что для внутреннего употреблен...ия. Зато украинцев мы делаем почти лучше всех в мире, лучше нас украинцев делают только в Канаде. Давайте их и экспортировать, хуле.

А логика "нет, живи в Украине, иначе ты предал родину" сродни логике невыдачи паспортов колхозникам. Если патриот и полезный тип хочет уехать в другую страну - пускай срочно едет и рекламирует собою Украину за рубежом. Если он патриот, он будет полезен Украине и из-за границы. А если за границу хочет уехать мудило и говнюк - пускай срочно едет и не портит нам тут воздух родины собою.

И только я настолько подлый ублюдок, что хер вы от меня куда денетесь, я остаюсь там, где мне не рады больше всего, то есть в Николаеве.

( Alex Noinets )
15:07 - Павло Дзюблик Увесь наступний тиждень працюватиму у своєму виборчому окрузі - №66 Житомирська область. Запрошую громадян до спілкування. Окрім о...

Увесь наступний тиждень працюватиму у своєму виборчому окрузі - №66 Житомирська область.

Запрошую громадян до спілкування.
Окрім особистого прийому, заплановано ще ряд зустрічей у зазначеному районі відповідно до плану. Тому весь день буду у Вас.
Тож, якщо маєте особисті чи колективні питання - телефонуйте, приходьте, буду радий допомогти.

...

23 січня – у Малині: приймальня в будівлі райдержадміністрації , площа Соборна, 6а к.215;

9:00-12:00

24 січня – у Хорошеві: приймальня в приміщенні районного будинку культури;

9:00-11:00

25 січня – у Черняхові: приймальня в будівлі Черняхівської районної ради, майдан Рад, 1, 1-й поверх;

9:00-11:00

26 січня – у Коростишеві: приймальня по вулиці Героїв Небесноi Сотнi, 53

2 – й поверх (примiщення, де знаходиться магазин « Синочки та дочки»)

9:00-11:00

27 січня – у Радомишлі: приймальня у приміщенні райдержадміністрації, Соборний майдан, 12, ліве крило, 4-й поверх:

9:00-12:00

( Павло Дзюблик )
14:45 - Yuriy Romanenko Насчет 1,5 млн беженцев с Донбасса, которые представляют какую-то угрозу своей организацией Украине. Нет никаких 1-1,5 млн. перес...

Насчет 1,5 млн беженцев с Донбасса, которые представляют какую-то угрозу своей организацией Украине.

Нет никаких 1-1,5 млн. переселенцев в Украине. Процентов 80% мертвые души, кот сидят там же, где жили до войны. Если 1,5 млн уехали в Украину, 1 млн в Россию, то в обеих областях ОРДЛО остались 1 млн человек. Это смешно, поскольку ОРДЛо в этом случае практически обезлюдело бы.

Высокие цифры якобы беженцев нужны для того, чтобы просто рубить бабло на получении пенсий и пособи...й там и здесь. Торговля мертвыми душами идет очень бойко. И уж никак переселенцы не организованы, чтобы сказать что они являются суперсилой, которая якобы угрожает независимости Украины. В ОРДЛО остались наиболее пассивные, т.е.бюджетники. а поскольку их там было большинство, то и бежать это большинство не могло, поскольку у него нет ресурсов жить здесь. За что будут арендовать квартиры здесь старики, если у них нет детей или родственников в Украине. Или эти родственники бедные? А 58% украинцев в соцопросе УИБ сказали, что у них нет ресурсов терпеть реформы.

А средний класс и богатые оттуда сбежали, здесь , в Украине, снимают квартиры, покупают недвижку, создают бизнесы. Они плюс минус вписались.

80% сидят в ОРДЛО и никуда не рыпались. Общий поток сбежавших реально это несколько сот тысяч беженцев. Плюс минус 200-400 тыс. в Украину.

Например, обсчёт беженцев по Харьковской области показал в разы меньше. Алексей Копытько писал в прошлом году.

А вот в Новолуганском, что ВСУ заняли в конце декабря, прописали более 2000 тыс душ при местных 2200. Таким нехитрым макаром население выросло в два раза, только никто их не видел. А вот местные власти хорошо заработали. А теперь эти люди получают социальные пособия из Украины.

Так что нет никаких огромных волн беженцев из Донбасса. Только бизнес.

Вообще, в Украине назрела необходимость проведения переписи населения. Потому что мертвые души уже давно стали фактором разграбления госбюджета. Боюсь, она принесет немало открытий. Но это лучший способ прекратить спекуляции на сей счет.

( Yuriy Romanenko )
14:43 - Павло Дзюблик Україна єдина зі Сходу до Заходу, з Півдня до Півночі! З Днем Соборності України!...

Україна єдина зі Сходу до Заходу, з Півдня до Півночі!
З Днем Соборності України!

( Павло Дзюблик )
14:41 - Gennady Chekita С Днем Соборности! 98 лет назад, 22 января 1919 года, произошло событие большой исторической важности для всего украинского народа...

С Днем Соборности!
98 лет назад, 22 января 1919 года, произошло событие большой исторической важности для всего украинского народа. На Софиевской площади в Киеве собрались тысячи людей для того, чтобы почувствовать себя частью украинской нации. В их присутствии был провозглашен «Акт Злуки» между двумя республиками - Украинской Народной Республики и Западно-Украинской Народной Республики для образования единого (соборного) государства. Это была демонстрация всему миру прав мил...лионов украинцев на самоопределение, горячее желание народа, живущего по двум сторонам Днепра, самим определять свой политический статус, свое экономическое, социальное и культурное развитие. Именно поэтому день 22 января 1919 года стал символом единства земель Украины – Днем Соборности!

Дорогие одесситы! От всей души желаю всем вам бесконечного счастья, крепкого здоровья и благополучия, взаимоуважения и понимания, верных целей и высоких стремлений, мирного неба на всех!

( Gennady Chekita )
14:33 - Jaanika Merilo СБУ сорвало покушение на народного депутата Антона Антон Геращенко. Но это просто жесть читать, что некоторые шутят на тему. ПЯрос...

СБУ сорвало покушение на народного депутата Антона Антон Геращенко.

Но это просто жесть читать, что некоторые шутят на тему. ПЯросто жесть. Бесчеловечность высшего уровня. Все такие - отпишитесь и Бог вам судьей.

Антон, мой близкий друг, реальный патриот Украины. У него прекрасная семья.

...

Я не представляю, что возможно чувствовать, но Антон, со вторым день рождением тебя!

СБУ сорвала покушение на народного депутата Антона Геращенко. Подробности
m.censor.net.ua
( Jaanika Merilo )
14:28 - Olexandr Lisenko Дорогі земляки! Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України – свято, яке символізує єднання та братерство. 1919 рік став перел...

Дорогі земляки!

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України – свято, яке символізує єднання та братерство.

1919 рік став переламним в історії нашої країни. Саме тоді було проголошено Акт злуки, завдяки якому Східна та Західна Україна стали єдиним цілим.

...

Кожному із нас це свято нагадує про те, що ми, українці – один народ, незалежно від того, живемо ми на сході чи заході країни.
Так вже склалося історично, що Україна завжди була ласим куснем, який хотіли загарбати багато хто.

Втім, здається, сам Бог береже нас і нашу землю в єднанні і цілісності.

Вірю, що Всевишній допоможе нам і сьогодні, коли Україну знову хочуть розділити.

Наш народ за свою історію пережив достатньо, аби зрозуміти, що сила лише в єдності і порозумінні.

Сьогодні ми знову з вами станемо в плече в плече в ланцюг єдності, аби показати нашим ворогам монолітність нації та країни, і попередити тих, хто будує плани загарбання України, що ми непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

( Olexandr Lisenko )
14:27 - Юрій Луценко У День Соборності відвідав ювілейне засідання історичного клубу Холодний Яр. Спільна з командою пана Романа Коваля робота над реа...

У День Соборності відвідав ювілейне засідання історичного клубу Холодний Яр.
Спільна з командою пана Романа Коваля робота над реабілітацією холодноярських отаманів є лише початком.
Вважаю, що цього року ми маємо здійснти всеохоплюючу реабілітацію учасників національно-визвольного руху доби Центральної Ради, Гетьманату, Директорії УНР і повстанського руху 1917 – початку 1930-х років.
З цією метою ми плануємо розробку Закону Украіни про реабілітацію учасників Украінських Визвольних змагань.
Саме в ювілейний 2017 - рік 100-річчя Української революції ми мусимо відновити історичну справедливість і відати шану поваги борцям за волю та незалежність нашої держави.

( Юрій Луценко )
14:14 - Alexey Kucherenko Буду потихонечку разъяснять простые и очевидные вещи. Если кто и сам уже понял, не читайте. Итак: Счётчик не экономит! ... Счётчик...

Буду потихонечку разъяснять простые и очевидные вещи.
Если кто и сам уже понял, не читайте.

Итак:
Счётчик не экономит! ...
Счётчик меряет и показывает.
И то - показывает, если дадут посмотреть.

Экономит в первую очередь возможность регулирования потребления.
И во вторую - уменьшение потерь по всей (!!!) цепочке и эффективное использование энергии.

Пока нас лишили и того, и другого.

В каждом звене цепи - свои секреты, свои технологические нюансы и свои схемы воровства.
Не нравится "воровство", назовите "бесхозяйственность".
Платить-то все-равно нам!

"Бесхозяйственность" имеет всегда своего "бенефициара"!

Пока - все.
Продолжение следует.)

( Alexey Kucherenko )
14:11 - Artur Orujaliev В Украине воздух пропитан атмосферой эмиграции. Уехать хотят миллионы. Любая заметка на эту тему обречена на популярность. Даже оф...

В Украине воздух пропитан атмосферой эмиграции. Уехать хотят миллионы. Любая заметка на эту тему обречена на популярность. Даже оффлайн мероприятия собирают полные залы.

Конечно, хотеть - не уехать. Но хотеть уехать - значит не быть счастливым на текущем месте. А какие перспективы у страны, когда многие ее жители несчастны?

Вчера я выложил фотографию с американским паспортом и меня поздравило больше 50 человек. Страшно подумать, но гражданство другой страны - мечта и недостиж...имый праздник для многих.

Уезжают за деньгами. Уезжают, что еще хуже, не за ними, а не видя перспектив. Только в моем окружении в последнее время уехали десятки люди. И практически все они хорошо зарабатывали. В этом году точно уедут еще несколько. Классных. Да что там - офигенных.

Люди, которым рассказывали, "да кому вы там нужны", получают визу для одаренных людей в одной стране. В другой им дают налоговые льготы. В третьей устраивают детей в садик без очередей и взяток.

В Эстонии работает целое направление по хантингу специалистов из Украины. Им есть что предложить. Они проводят в Киеве мероприятия, покупают рекламу, заказывают PR-публикации в профильных СМИ.

В то самое время в Украине - вводят налог на бездействие ФОПов и планируют убрать упрощенную систему налогообложения. Ту единственную, которая позволяет в этой стране за 5 минут сдать отчетность и спать спокойно.

Новые государственные менеджеры и консультанты без остановки рассказывают про какие-то реформы и либерализацию. А в действительности украинцу все также запрещено кучу всего. Запрещено пользоваться услугами иностранных банков - к его услугам Михайловский и компания. Запрещено хранить честно заработанную валюту - он обязан продавать ее по заниженному курсу. Запрещено покупать авто в Европе по нормальной цене - он ведь может купить таврию за эти деньги. Да что там - в 21 веке ему все еще запрещено продавать землю. Ведь он быдло и не справится с такой ответственностью.

Прогрессивные государства давно поняли, что самый ценный актив сегодня - люди. В мире идет сумасшедшая война за таланты. Конкуренция просто нереальная.

Украина не то, что не пытается никого привлечь. Она не пытается никого удержать.

Меньше думающих людей - меньше проблем для политиков.

Все, что происходит вокруг - геноцид государства Украина по отношению к своим гражданам в чистом виде.

( Artur Orujaliev )