Блоги Live

   
13:00 - Bogdan Butkowski Вчора, разом з Михайлом Головком, побував у Івано-Франківську, де мав нагоду познайомитись з учільником місцевої Свободи Михайлом ...

Вчора, разом з Михайлом Головком, побував у Івано-Франківську, де мав нагоду познайомитись з учільником місцевої Свободи Михайлом Короликом та його заступницею з молодіжних питань Анастасією Соболь. Спільно з Олегом Тягнибоком та Русланом Марцинківим ми домовилися про поширення досвіду розбудови молодіжного крила Свободи за зразком Тернопільщини! Дякую партії за ДОВІРУ!

( Bogdan Butkowski )
13:00 - Vitalii Chepynoga Дивна така історія. Катерина Ісаєнко кинула ссилку на чувака в ФБ, який тупо перепощує мої пости. Просто так, - як від себе.. Та, ...

Дивна така історія. Катерина Ісаєнко кинула ссилку на чувака в ФБ, який тупо перепощує мої пости. Просто так, - як від себе..

Та, - кажу, - хай собі постить, може воно больне якесь...
- Нє, каже, - не можна так лишать...

...

То я йому написав: "Ах ти падло!"... Мовчить шось... Навєрно обідився :-)

( Vitalii Chepynoga )
12:59 - Народний Контроль Львів "Для вирішення питання проблемних забудов, потрібно діяти одразу у кількох напрямках. Зокрема, посилити контроль за законністю буд...

"Для вирішення питання проблемних забудов, потрібно діяти одразу у кількох напрямках. Зокрема, посилити контроль за законністю будівництв у місті. Так, два тижні тому було виділено 2 млн грн на виконання судових рішень із ліквідації незаконних забудов. Цієї суми достатньо, щоб ДАБІ належним чином виконала свою роботу.
А ще має діяти механізм взаємовигідної співпраці між владою, громадою і забудовниками. Фундамент для цього уже закладений. Після кількамісячної роботи робочої г...рупи, куди ввійшли профільні чиновники, депутати, представники девелоперського бізнесу, ми розробили проект положення про нову орендну плату та прозорий продаж землі. Це призведе до збільшення інвестицій, розвитку інфраструктури, наповнення бюджету і нормальних конкурентних умов для розвитку бізнесу», – Валерій Веремчук під час дискусії у Твоє Місто.

Зокрема, за його словами, у 2017 році заплановано близько 400 млн грн. надходжень у бюджет міста від оренди землі фізичним та юридичним особам та земельного податку. Ще 93 млн грн – від податку на інфраструктуру. І велика частина цих коштів надійте саме від забудовників.

У Львові має діяти взаємовигідний механізм співпраці між владою, громадою і забудовниками, – Веремчук (+відео) -…
nkontrol.org.ua
( Народний Контроль Львів )
12:56 - Владислав Бухарєв Так буде не завжди......

Так буде не завжди...

Політична заява «Батьківщини»: звільнення Лілії Неофітної є не законним | Офіційний сайт Сумської обласної партійної організації ВО "Ба
byut.sumy.ua
( Владислав Бухарєв )
12:49 - Дмитро Золотухін Десь у "ставкє Путіна", де, нагадую, - усі малохольниє, придумали і розганяють тезу про те, що наша Велика Доктрина чимось подібна...

Десь у "ставкє Путіна", де, нагадую, - усі малохольниє, придумали і розганяють тезу про те, що наша Велика Доктрина чимось подібна до їхнього "уставу концентраційного табору".

Хотів би звернути увагу на те, що для цього є певні підстави, висловлені онлайн різним "блогерами":

1) Якщо поглянути на український і російський документи, то неозброєним оком видно, що обидва написані за допомогою букв! Причому використовується "кирилиця"...

...

2) Очевидно, що схожість українського і російського документів підтверджується тим, що букви співставлені у слова. А слова, в свою чергу, написані чорним шрифтом на білому тлі!

3) В 1-му і 4-му розділах української Доктрини загальна кількість букв усіх словосполучень "інформаційна безпека" становить 88!

14-88
Совпадєніє?
Не думаю!

4) В обох документах 14 буквою у 88-му рядку - є буква "З" - #ЗРАДА

5) Ну, і зовсім вже очевидним фактом, який доводить усе, що завгодно, є те, що початковими літерами речень, через кожний третій абзац є - Л, Г, Б, Т - ЛГБТ. А отже - #гейропа!

Дякуємо товаріщам з Лубянки за пильність!

( Дмитро Золотухін )
12:43 - Аліса Надточій Усім привіт)я нарешті добралась до соц мережі щоб це написати....я найшла таку знахідку у своєму шкафу це білет на гурт Тартак які...

Усім привіт)я нарешті добралась до соц мережі щоб це написати....я найшла таку знахідку у своєму шкафу це білет на гурт Тартак якій ще коштував 10 грн.уявляєте 10 грн....я в перше тоді почула гурт Тартак в живу....я тоді була мала така божевільна дівчисько якій було 16 років і тепер мені 26 років я виросла )а за ці 10 років я досі безмежно люблю гурт Тартак поважаю щиро Олександра Положинського це напевно єдиний гурт якій круто грає і не дивиться на іншх)я бажаю творчого успіху Сашкові і бажаю щоб усі задумки та мрії збулись)і памятайте що Ковель вас любить і завжди чекає у гості )))сподіваюсь ми ще побачимось).Щиро ваша Аліса з Ковеля

( Аліса Надточій )
12:37 - Roman Zinchenko Дорогий Національний банк України! Хочу тобі сказати, що логіка твоєї 450 постанови, за якою мій банк а-пріорі трактує мене злочин...

Дорогий Національний банк України! Хочу тобі сказати, що логіка твоєї 450 постанови, за якою мій банк а-пріорі трактує мене злочинцем, якому треба доводити легальність походження коштів, є вельми тоталітарною спадщиною, яка радикально опускає Україну в світових рейтингах ведення бізнесу. Ну і шановний #ПроКредитБанк - звичайно, ви плекаєте імідж консервативного банку, але отримати гроші в п'ятницю, щоб тільки у вівторок наступного тижня мати змогу ними скористатися (це про об...ов'язковий продаж валюти) - це якось нагадує банкінг часів паперових платіжок і факсів.

Тимофей Милованов, ти питав про те, що треба змінити у валютному регулюванні? Треба припинити застосовувати презумпцію винуватості в економічних злочинах до тих, хто залучені в міжнародній економічній взаємодії і примусово відбирати кошти в таких організацій (а 65% примусового продажу валютної виручки для демотивують глобальні організації мати тут щось серйозніше за сировинну базу). Рейтинги економічної свободи відштовхуються від легкості транзакцій, а не від сили того, як державні гальма затискають ці транзакції.

Ну і любителям сказати про кримінальний бізнес, який треба контролювати і все таке відповім просто - як ви думаєте, чи чудовий валютний контроль зупинив вивід хочу одного долара за кордон, наприклад, командою Януковича?

Країна залишатиметься економічним мороком до тих пір, поки регулятори не помітять, що за її бізнеси і їхні рахунки ведеться немаленька конкуренція банками Сингапуру, Естонії, Британії, США та купи інших юрисдикцій. І причина не в "кримінальній суті бізнесу", про що готові кричати патерналісти - причина в тому, що там просто зручно. А це економить енергію на створення цінності, а не бюрократичну тяганину.

( Roman Zinchenko )
12:34 - Елена Лукаш Начнем неделю с улыбки. *** «В Украине запрещен к показу фильм «Иван Васильевич меняет профессию». Причиной стал эпизод, где Жорж ...

Начнем неделю с улыбки.
***
«В Украине запрещен к показу фильм «Иван Васильевич меняет профессию». Причиной стал эпизод, где Жорж Милославский посылает народ на войну, чтоб те не догадались, что у власти самозванцы.»

«Украина 2107. Дров наломали, а топить нечем.»

...

«Телеканал «Рада» - 50 оттенков коричневого.»

«За 2016 год украинский борщевой набор установил национальный исторический рекорд, подорожав на 93%. Если подобная динамика сохраниться, то новыми красками заиграет пословица: «А потом и суп с котом».

«В случае продолжения блокады угля, правительство рассматривает вариант топить гривной».

«Украинские студенты на вопрос как правильно говорить: жить в Украине или жить на Украине дружно ответили: жить ВНЕ Украины.»

«Машина времени «Майдан». Сделано в Украине. Р-раз и ты в Средневековье».

«На следующих выборах в Украине в урны будут бросать не бюллетени, а самих кандидатов».

«Украина угрожает не брать кредиты у стран, отказавших ей в безвизовом режиме.»

«Вырубка карпатских лесов- хитрая операция Кремля, чтоб прятаться было негде».

«Успехи нашей дипломатии. В Киев перестали звонить даже пранкеры Лексус и Вован, хотя раньше благодаря им президент мог поговорить с лидером любой страны мира.»

«Мигранты Европы, узнав, что скоро их отправят в Украину, в истерике устроили давку за билетами в Африку».

«Правительство Украины угрожает поднимать цены на коммунальные услуги до тех пор, пока Кремль не исполнит Минские соглашения».

«В случае попыток трампа наладить отношения с Россией, Украина будет добиваться мировой изоляции США» - заявил Шкиряк.

«Гибридная война по-украински, это когда с агрессором одновременно ведут и войну и торговлю».

СБУ заявило, что тщательно собирает информацию о Крестители Руси. Цель - заочно привлечь его к ответственности за то что он крестил не Украину, а Русь.»

«Украина не для пенсионеров» - новое название пенсионной реформы.

«Как оказалось, девиз «жити по-новому» означает «умереть по-быстрому».

«Эстония выступила с жестким требованием освободить Надежду Савченко».

«Теперь в Украине и в … послать некого. Все там».

***
Будем смеяться, хотя за громким смехом все тяжелее скрывать тихую боль.

Хорошей вам недели.

( Елена Лукаш )
12:22 - Закарпатська обласна організація Партії «Єдиний Центр» Єдиноцентристи Іршавщини організовують захід, присвячений темі здоров'я та реабілітації На запрошення єдиноцентристів Степана Боби...

Єдиноцентристи Іршавщини організовують захід, присвячений темі здоров'я та реабілітації

На запрошення єдиноцентристів Степана Бобика та Михайла Ловги Іршаву відвідає реабілітолог Віктор Гаврилюк. На зустрічі йтиметься про здоров’я, як його повернути, про плани на майбутнє.

У планах:...
- презентація реабілітаційних і відновлювальних тренінгів;
- фізична реабілітація інвалідів учасників АТО;
- реабілітація дитячого сколіозу і кіфозу.

Окрім цього, на найближче майбутнє заплановано створення і будівництво реабілітаційного центру у с.Довге, уже в цьому році (земля виділена), а також конкурсний набір на навчання (підготовку) фахівців реабілітологів, для роботи в Закарпатському центрі.

Зустріч з реабілітологом Віктором Гаврилюком відбудеться у четвер, 2 березня, о 13:00, у Будинку культури м.Іршава.

Пройде захід за підтримки єдиноцентристів С.Бобика, В.Симканинця, П.Добромільського, також підтримку надали М.Боднар і М.Кертис.

#здоровя #реабілітація #Іршава #Іршавщина #Закарпаття #ЄдинийЦентр

( Закарпатська обласна організація Партії «Єдиний Центр» )
12:20 - Домбровський Олександр Георгійович Дорогі земляки! Сьогодні, 27 лютого, виповнюється 85 років із дня офіційного утворення Вінницької області. Чимало трагічних та ге...

Дорогі земляки!
Сьогодні, 27 лютого, виповнюється 85 років із дня офіційного утворення Вінницької області.
Чимало трагічних та героїчних сторінок своєї історії пережив з того часу наш край. Але завдяки працелюбності, стійкості та героїзму подолян, у новітню добу Вінниччина увійшла як потужна область з величезним економічним, інтелектуальним та науковим потенціалом.
Впевнений, що ми й надалі з честю долатимемо виклики, яких сьогодні, на жаль, не бракує. Вірю у велике майбутнє Вінниччини – серця Поділля. Для цього наш край має все - чудових людей і благодатну землю.
Миру й добра вам, дорогі земляки!

( Домбровський Олександр Георгійович )
12:19 - Денис Казанский Есть в самом центре Киева небольшое строение, которое прихожане УПЦ МП называют «часовней» или «церковью святителя Николая Мирлики...

Есть в самом центре Киева небольшое строение, которое прихожане УПЦ МП называют «часовней» или «церковью святителя Николая Мирликийского», хотя на самом деле оно является скорее очередным незаконно построенным МАФом.

Эта самовольная постройка появилась в 2007 году. С тех пор она переживала различные приключения, но ни одна власть так и не сподобилась ее снести, хотя построена она была незаконно.

Но самое интересное не это. Вскоре после открытия постройки, туда стали привозить... мощи различных святых. То есть, говоря современным языком — человеческие останки давно умерших церковных деятелей. И ладно бы только церковных… Самое замечательное, что в МАФ завезли останки российского адмирала Федора Ушакова, умершего 1817 году и похороненного в Мордовии.

Ушаков был хорошим флотоводцем, одержал немало побед и довольно эффективно истреблял турецких моряков. Тысячи людей он отправил на дно в морских битвах. Возможно, поэтому никому не пришло в голову причислять его к лику святых в царские времена, когда это было бы еще уместно.

Однако в XXI веке адмирала почему-то решили канонизировать в России. После чего состоялось так называемое «обретение мощей» — то есть эксгумация трупа несчастного Ушакова и раздел части его истлевших останков между православными храмами. Кусочек мертвого Ушакова при этом достался киевскому МАФу.

Натуральная дичь. Люди ходят мимо и не задумываются о том, что происходит.

Уголок некрофила в Киеве
deniskazansky.com.ua
( Денис Казанский )
12:16 - Віталій Гайдукевич Довколакіношне... Тут "Жнива..." обговорює стрічка. Тішуся. Ну, перш за все, що обговорюють кіно про Україну. Присутні діаметральн...

Довколакіношне...
Тут "Жнива..." обговорює стрічка. Тішуся. Ну, перш за все, що обговорюють кіно про Україну. Присутні діаметральні точки зору, йде ділог про те, що добре, а що зле - супер. Спостереження, чимало глядачів чекали драму про трагедію часу. Мало хто звернув увагу, що ледь не вперше в сучасному кіно про Україну прорізалися дуже важливі, вкрай важливі, нотки - героїка.

В стрічці є персонажі, котрі замість скиглити і плакати, шо біда-біда, беруть шаблю і кришать моск...овита. Ну нарешті, дочекалися.

Я не кажу наскільки це якісно з кінематографічної точки зору було подано. Важливо інше - на екрані, в популярному кіно, що розраховано на максимально широке коло (а значить не надто вибагливе) глядача, зявився Українець Котрий Може Вломити Люлєй Московиту.

Знаєте, чому це прорив? Бо ми звикли до ролі жертви. Нас усі ображають, притискають, гноблять, а ми лишень тужливих пісень співаємо. Зверніть увагу, у нас в історії героїчні вчинки сповнені не стиснутими зубами і славою героям, які насипали за комір... а тугою за загиблими в процесі насипання. І якщо в норманській, скажімо, традиції Герой Що Пішов, він приєднався до таких же героїв у Вальгаллі, і надалі матиме трапезу із найславетнішими в товаристві самого Одіна, то у нас переважає туга, а про героїзм ми забуваємо...

Пригадайте, стереотипічне сприйняття битви під Берестечком? Туга, жаль, трагедія - 300 відважних, котрі відмовили Потоцькому і лишилися битися на смерть, розповіді про десятки тисяч загиблих, потонулих в Пляшеві (що не підтверджується археологією)... А який стереотип Фермопіл і 300 спартанців? Герої, відвага, відчайдухи... Де жаль? Де плач? Є тризна. І це ще не усі в курсі, що спартанці не могли відступити за визначенням - за законом за це була кара. Тобто у них взагалі без варіантів - або в бою помреш, або вдома вб"ють. А от ті, хто були РАЗОМ зі спартанцями (так, вони там були не самі) цілком могли піти, але лишилися добровольцями (як і кількасот козаків під Берестечком).
І таких сторі - вагон і возик. І кожна давно мала б стати звитяжним геройським коміксом, мультиком, плакатом, кінофільмом...

Тут сюжетних ліній, котрі б народжували каолоритних і факторуних персонажів, котрі не ламалися, не здавалися і навіть на смерть йшли із хижим прищуром - хмара. Холодний Яр, повстання в Лук"янівці, ПВЗ розібрати на героїку можна, Конотоп, Орша, Ольгерд на Синіх Водах, штурми Сагайдачним Кафи, Москви (!)... зрештою, ті ж селянські повстання під час Голодомору, тоді ще було багато тих, хто пам"ятав українське військо і його звитяги...

Ясна річ, це треба вміти показати якісно і самовдосконалення тут не знає меж. Але нарешті десь , окрім Вогнем і Мечем почали з"являтися фактурні українці, а не Боярський (тьфу, прости Господи). І от за це Гірким Жнивам дійсно дяка.

upd:
P.S. і так, відшукування героїчності замість плачу, це пропаганда - і хоч лусніть, і най вас жаб"ячим пупирлом вкриє, опоненти - ця пропаганада потрібна.

( Віталій Гайдукевич )
12:15 - Олександр Палій Список для СБУ і на зняття депутатської недоторканності....

Список для СБУ і на зняття депутатської недоторканності.

( Олександр Палій )
12:15 - Народний Контроль/ Вінниця Плата за послуги чи комунальна афера? Куди йдуть гроші з власників гаражів у Вінниці? Дивіться на телеканалі «Доба» в четвер, 02 ...

Плата за послуги чи комунальна афера?
Куди йдуть гроші з власників гаражів у Вінниці?
Дивіться на телеканалі «Доба» в четвер, 02 березня, о 19.10 год.

#народний_контроль #плата_за_гаражі

( Народний Контроль/ Вінниця )
12:07 - Олег Кулініч Уже фактично 15 років у нас в Україні діти з обмеженими можливостями забезпечуються кріслами для пересування за доволі дискримінац...

Уже фактично 15 років у нас в Україні діти з обмеженими можливостями забезпечуються кріслами для пересування за доволі дискримінаційними правилами. Адже, відповідно до постанови КМУ №321 від 2002 року, діти з інвалідністю забезпечуються колісними кріслами для пересування в приміщенні з 6-річного віку, а для пересування поза межами приміщень – із 14-річного віку.

Виникає питання, невже дітям віком від 6 до 14 років не потрібно бувати на вулиці, відвідувати школу? Чому крісла д...ля пересування на вулиці видаються лише з 14-річного віку, в чому логіка?

Особисто я жодних виправдань для існування цієї дискримінаційної норми не бачу, тому звернувся до Кабміну з проханням переглянути зазначену постанову в цій частині.

У нас і так величезна проблема з забезпеченням безбар’єрного простору для людей з обмеженими можливостями. Але хоча б надавати дітям саму можливість пересування на вулиці на візку держава повинна!

( Олег Кулініч )
12:05 - Олег Кулініч Уже фактично 15 років у нас в Україні діти з обмеженими можливостями забезпечуються кріслами для пересування за доволі дискримінац...

Уже фактично 15 років у нас в Україні діти з обмеженими можливостями забезпечуються кріслами для пересування за доволі дискримінаційними правилами. Адже, відповідно до постанови КМУ №321 від 2002 року, діти з інвалідністю забезпечуються колісними кріслами для пересування в приміщенні з 6-річного віку, а для пересування поза межами приміщень – із 14-річного віку.

Виникає питання, невже дітям віком від 6 до 14 років не потрібно бувати на вулиці, відвідувати школу? Чому крісла д...ля пересування на вулиці видаються лише з 14-річного віку, в чому логіка?

Особисто я жодних виправдань для існування цієї дискримінаційної норми не бачу, тому звернувся до Кабміну з проханням переглянути зазначену постанову в цій частині.

У нас і так величезна проблема з забезпеченням безбар’єрного простору для людей з обмеженими можливостями. Але хоча б надавати дітям саму можливість пересування на вулиці на візку держава повинна!

( Олег Кулініч )
12:00 - Максим Поляков Аграрії, що змінюють країну! Мені приємно нагородити Почесною грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом...

Аграрії, що змінюють країну!
Мені приємно нагородити Почесною грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом відомого аграрія, який своїм бажанням на невичерпною енергію змінив добробут односельчан на створив надкомфортні умови для жителів с. Берестівець Уманського району - Василя Чекаленка!
Василь Чекаленко - депутат Уманської районної ради, очільник ТОВ "Берестівець".
Вперше, коли я завітав у с. Берестівець - я був вражений патріотизмом та проникненням... рядом соціальних проектів, за які береться Васиь Чекаленко. І результат очевидний - якість дорожнього покриття, гарне освітлення вулиць, сучасний парк відпочинку з фонтаном та ставками, Будинок культури з інноваційним повітряним опаленням, капітальний ремонт Берестівецької лікарні: реконструкція фасаду, ремонт кабінетів, функціонування масажного кабінету для жителів села з надсучасним автоматичним кріслом, яке забезпечує 300 видів масажів, новий відділ поліції, облаштування для молоді великого спортзалу з тренажерним комплексом. Жителі села Берестівець забезпечені роботою з найбільшою для регіону заробітною платою - 7 тисяч гривень.
Допомога та забезпечення найкращого рівня життя для своїх односельчан - заслуга дійсно ЛЮДИНИ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ! Я пишаюся, що в моєму батьківському краю є такі ПОЧЕСНІ ПАТРІОТИ своєї справи як Василь Чекаленко!
Хочу аби усі підприємці нашої країни брали приклад з таких аграріїв, як Василь Чекаленко та розвивали свій регіон. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо забезпечити комфортні умови та європейський рівень життя для українців!

( Максим Поляков )
11:56 - Євген Глібовицький Насінг персонал, онлі бізнесс. Нам стане трошки легше жити, коли ми перестанемо сприймати співпадіння інтересів як дружбу, а об'єд...

Насінг персонал, онлі бізнесс.

Нам стане трошки легше жити, коли ми перестанемо сприймати співпадіння інтересів як дружбу, а об'єднання проти спільного опонента як прояв емпатії. Заодно внесемо трохи реформації в наше візантійсько-православне царство.

Саманта Пауер розкрила деталі своїх дружніх стосунків з Чуркіним
www.eurointegration.com.ua
( Євген Глібовицький )
11:52 - Народний Контроль Львів «Електронний сервіс «Відкрите місто» – ефективний інструмент в управлінні містом. Він зручний, відкритий та оперативний. Сервіс сп...

«Електронний сервіс «Відкрите місто» – ефективний інструмент в управлінні містом. Він зручний, відкритий та оперативний. Сервіс сприяє залученню громади Дрогобича до вирішення проблем та комунікації як з виконавчою ланкою, так і з керівництвом міста. Щодня я особисто відстежую усі повідомлення та хід вирішення проблем. Окрему подяку висловлюю громаді Дрогобича, яка за короткий проміжок часу зуміла сприйняти та навчитися ефективно використовувати електронні сервіси, які ми запровадили, і тим самим засвідчує підтримку в спільному творенні якісних змін у нашому місті», – міський голова Дрогобича Taras Kuchma.

Електронний сервіс «Відкрите місто» – ефективний інструмент в управлінні містом, – Тарас Кучма - Народний Контроль -…
nkontrol.org.ua
( Народний Контроль Львів )
11:50 - Yaroslava Gres Левку Лук'яненку 89 років. 27 із них він провів в радянських таборах. Я сиджу напроти, він розповідає, як КДБ і після звільнення ...

Левку Лук'яненку 89 років. 27 із них він провів в радянських таборах.

Я сиджу напроти, він розповідає, як КДБ і після звільнення переслідувало усіх, хто давав йому прихисток, як він купив будинок, а його хотіли відібрати, бо "націоналіст не може жити ближче, ніж в 100 кілометрах від Києва", а я думаю - божемій, яке в нього молоде обличчя. Зовсім немає зморшок, яскраві очі, розкішні вуса і така юнацька усмішка. Жива легенда, творець незалежності, незламний, бере у руки мій бу...кет тюльпанів: дійсно, Надя, - говорить він до дружини. - Пахнуть весною.

24 серпня 1991 року Лук'яненко написав Акт про проголошення незалежності України. Написав у простому зошиті, за півтори години. Зараз цей зошит не має ціни, це символ, це наше серце, це наша кров.

- Ми покажемо Акт десяткам тисяч людей, - обіцяю я. - Ми хочемо, щоб вони відчули. Щоб вони знову повірили, щоб вони знали, що не самі.
- Це правильно, - говорить Левко Григорович. - Адже боротьба тільки почалася, ми мусимо гідно пройти наш шлях.

Я пишу розписку, що беру Акт і питаю: можна я намалює вам тут сердечко?

Він сміється. Я сміюся. Такий щасливий момент і нарешті пахне весною.

З 2го березня Зошит-що-немає-ціни у Музей новин.

24 серпня Лук'яненку 90. Він народився з Україною в один надзвичайний день.

( Yaroslava Gres )
11:49 - Дмитро Лубінець Командна руху "Сильні громади" продовжує аналізувати діяльність народних депутатів. Цього разу до вашої уваги аналіз роботи моєї п...

Командна руху "Сильні громади" продовжує аналізувати діяльність народних депутатів. Цього разу до вашої уваги аналіз роботи моєї приймальні у м.Волноваха.

Як працює Волноваська приймальня нардепа Лубінця? | Сильні громади
gromady.dn.ua
( Дмитро Лубінець )
11:48 - Ігор Гузь - офіційна сторінка Ігор Гузь звітує про депутатську роботу за 2016 рік Народний депутат України Ігор Гузь звітує перед громадою про роботу в окрузі т...

Ігор Гузь звітує про депутатську роботу за 2016 рік

Народний депутат України Ігор Гузь звітує перед громадою про роботу в окрузі та парламенті за 2016 рік. Ігоря Гузя обрано депутатом у 2014-му в одномандатному окрузі №19 (міста Володимир-Волинський та Нововолинськ, а також Володимир-Волинський, Іваничівський та Любомльський райони).

Він працює заступником голови комітету Верховної Ради у закордонних справах та є заступником члена Постійної делегації у Парламентській асамбле...

( Ігор Гузь - офіційна сторінка )
11:46 - Marina Baturinets Когда мы начинали стройку Bazilik, мне казалось, что это будет веселое время. Что свою страницу я превращу в блог ремонта, что буд...

Когда мы начинали стройку Bazilik, мне казалось, что это будет веселое время. Что свою страницу я превращу в блог ремонта, что будем продавать мерч, будем делать прямые эфиры, а по итогу - крутую вечеринку-открытие, где я, конечно же, буду в самом красивом платье от Oh My Look! пить просекко и плакать от счастья. Глупо, да?
Ремонт - это сложно, дорого и, иногда "из последних сил". Но мы это сделали. Не знаю как. До сих пор нет осознания всего, что произошло за эти 3 месяца: п...ока только таблицы с цифрами, письма, сметы.. Думаю, это состояние прострации подержит еще месяца два, потом осознаю.
Но процесс пошел. На прошлой неделе мы запустили курс по Smm, сегодня запуск Copywriting. И параллельно первый интенсив по Targeting. В календаре на март пока осталось только 2 выходных. Ну и 8 марта, если перенесем лекцию. Апрель в таком же графике. Поэтому на май смотрю в сторону Парижа. Заслужила же, да?
Не понимаю, как все эти бизнес-люди умудряются делать дела, развивать новые направления, путешествовать, рожать детей и при этом не сходят с ума. Хотя, скорее всего сходят) Надо у них этому научится. Просто пока я настолько "зависима" от этих белых стен и стульчиков, от вида из окна и наших новых программ, что тяжело отпустить даже на минуту <3 И вечеринку сделаем, да. Но позже, когда отойду.

( Marina Baturinets )
11:43 - Marina Fomenko Очень хорошая возможность!...

Очень хорошая возможность!

Maksym Asauliak

Ну вот настал тот день! Ищу себе опору и поддержку. Того человека, который будет делить со мной успехи и кризисы. Хорошего, опытного сотрудника в коммуникационн...ый отдел DTEK Oil&Gas - ДТЕК Нафтогаз :)
Трудиться предстоит в системе. Системе репутационного менеджмента, которую мы недавно внедрили. Взаимодействовать со СМИ, экспертами, профессиональными организациями. Иногда – с органами власти.
Рабочее место на 27-м этаже в Киеве (бывает, качает). Но регулярно предстоит одевать спецовку и ездить в «поле», где ведется добыча газа. Дружить с геологами, буровиками. Обеды в вагончике на промысле – это серьезный бонус. Борщ там лучше, чем в любом киевском ресторане.
Штат у нас небольшой, поэтому придется работать и за себя, и немного за эсэмэмщика. Развивать фейсбучек, может, даже инстаграм. Развивать вконтакте не будем :)
Иногда придется бороться с негативом, не без этого. Отвечать на вопросы типа «Не провалится ли земля, когда газ выкачаете?» и «Почему чайник на плите стал закипать долго?».
Отрасль мега-интересная: масштабная, технологичная, интеллектуальная. Теперь и не знаю, где бы еще мне было так же нескучно вот уже 3,5 года. Да и красиво у нас на объектах в любую пору года. Селфи делать – не переделать.
От моего будущего коллеги жду самостоятельности, инициативности, разносторонности. Умения не просто говорить, а еще и делать. И не просто делать, а делать что-то классное. Опыт имеет значение, потому что времени вливаться в работу не так много.
Что мы обещаем? Работу в растущей компании с высокими стандартами и всеми вытекающими из этого последствиями. С отличным коллективом. Где новые идеи поощряются. Где многое сделано, но многое еще предстоит.
Подробности: https://hh.ua/vacancy/19617034

hh.ua
( Marina Fomenko )
11:43 - Yevgenij Marchuk ЦЕ ТАКОЖ БУЛО МАЙЖЕ ТРИ РОКИ ТОМУ. ТОДІ СКАЗАЛИ, ЩО Я СІЮ ПАНІКУ . "Донецькі прикордонники говорять, що екстремістів з...

ЦЕ ТАКОЖ БУЛО МАЙЖЕ ТРИ РОКИ ТОМУ. ТОДІ СКАЗАЛИ, ЩО Я СІЮ ПАНІКУ
.
"Донецькі прикордонники говорять, що екстремістів з Росії стало менше, Марчук - про реальну військову загрозу”.
" Укрінформ"(27.03.2014)

...

Донецькі прикордонники затримують на кордоні "туристів" з Росії з агітаційними листівками, зброєю і наркотиками, але говорять, що в цілому обстановка спокійна.
Про це пишуть місцеві ЗМІ із посиланням на начальника Донецького прикордонного загону Юрія Лисюка.
"(Люди) йдуть, але великого потоку немає... Ретельніше оглядаємо транспортні засоби з метою виявлення предметів, які можуть бути використані на території України, - агітаційні листівки, озброєння, холодна зброя, наркотики", - сказав Лисюк, додавши, що зброї вилучається небагато.
За його словами, "більше людей, які екстремістськи налаштовані. Їх виявляємо в ході контролю другої лінії і повертаємо назад. Деяким забороняємо в'їзд на три роки".
Начальник прикордонзагону також повідомив, що є тенденція на зниження кількості молодих чоловіків, які намагаються перетнути кордон.
Водночас, екс-глава СБУ, колишній міністр оборони і секретар РНБО Євгеній Марчук на прес-конференції в четвер заявив про реальну загрозу початку Росією активної фази дестабілізації ситуації в Україні в найближчі два дні "з подальшим прямим вторгненням російських військ".
Водночас Марчук дав зрозуміти, що провокацію почнуть саме люди в цивільному, але з автоматичною зброєю, і, що буде це саме на Донбасі."

( Yevgenij Marchuk )
11:38 - Степан Барна Вітаю Олексіє, віри і добра:)...

Вітаю Олексіє, віри і добра:)

( Степан Барна )
11:38 - NGO Centre UA #ZminyTy Oleh Rybachuk: "Если не изменить правила, будет то же, что и предыдущие 25 лет. Не будет успеха, если граждане не включа...

#ZminyTy

Oleh Rybachuk: "Если не изменить правила, будет то же, что и предыдущие 25 лет. Не будет успеха, если граждане не включаются в решение проблем".

Олег Рыбачук: Если ставить вопрос не изменения правил, а кто будет у власти - ничего не изменится
www.0564.ua
( NGO Centre UA )
11:38 - Sergii Nosenko Американский блеф Несколько лет назад в одном из киевских ресторанов я наблюдал картину, как, будучи тогда при власти и в компании...

Американский блеф
Несколько лет назад в одном из киевских ресторанов я наблюдал картину, как, будучи тогда при власти и в компании людей, приближенных к политическому истеблишменту, Евгений Червоненко демонстративно держал в руках телефон и собирался «набрать Саркози и решить все вопросы». Поток сообщений о встречах украинских политиков с американскими сейчас у меня вызывает стойкую ассоциацию с этой историей. Экспертами по взаимоотношениям с США стали все – начиная с команды Тимошенко, Оппоблока и даже депутат Артеменко, кто бы мог подумать!
http://apostrophe.ua/…/201…/amerikanskiy-blef-ukrainyi/10568

( Sergii Nosenko )
11:37 - Mark Feygin Хохот и восторг! P.S. Искромётным завершением истории стало бы вступление главы семьи в разухабистую секс-группировку, типа Дойче...

Хохот и восторг!

P.S. Искромётным завершением истории стало бы вступление главы семьи в разухабистую секс-группировку, типа Дойче Пусси Райот.

Немцы, бежавшие в Кыштовку от секс-просвещения, вернулись в Германию

Кыштовка страшнее секс-просвещения?

twitter.com
( Mark Feygin )
11:33 - Mustafa Nayyem "Окупація - назвати речі своїми іменами" - говоримо про наш законопроект щодо статусу окупованих територій....

"Окупація - назвати речі своїми іменами" - говоримо про наш законопроект щодо статусу окупованих територій.

( Mustafa Nayyem )
11:27 - Igor Lutsenko ГОНТАРЄВА Гонтарєва хоче, щоб ї відпустили, тому що прагне уникнути відповідальності. Найближчі місяці мають відбутися слухання у ...

ГОНТАРЄВА
Гонтарєва хоче, щоб ї відпустили, тому що прагне уникнути відповідальності. Найближчі місяці мають відбутися слухання у одному з комітетів Конгресу США, де має йти мова про її діяльність. Після того, як про корупцію у Нацбанку дізнається весь американський (і світовий) істеблішмент, то українській владі вона стане тягарем. І ці слухання – лише частина «змови» проти найменш професійного та найбільш корумпованого голови НБУ за всю українську історію. Є ще позови в суд...ах, є поки що заблоковані владними фракціями проекти створення тимчасових слідчих комісій в парламенті. Є кримінальні провадження у ГПУ, нацполіції та НАБУ. Продовжуються акції постраждалих вкладників.
Гонтарєва сподівається, що можливий відхід її від посади голови Нацбанку притягнення до кримінальної відповідальності. Вона сподівається, що після відставки за неї забудуть.
Так от, можу пообіцяти: я – не забуду.

( Igor Lutsenko )
11:26 - Yuliya Savostina Ну уже ж всем понятно, что ФБ стал странной площадкой, где г.., негатива, фейка больше, чем оригинальных мыслей и хороших новостей...

Ну уже ж всем понятно, что ФБ стал странной площадкой, где г.., негатива, фейка больше, чем оригинальных мыслей и хороших новостей.
И понятное дело, тролли, хейтеры, эксперты по всем вопросам, яжематери в самой жуткой интерпретации и доморощенные психологи "это вы написали, потому что у вас в 5м классе не сложились отношения с отцом" - даже к этому привыкаешь.
Но мое "любимое" - это люди, якобы отстаивающие чистоту языка. "у журналиста не может быть столько иностранных слов ...в употреблении", "как вы могли написать -ться вместо тся", "вы же красивая женщина, почему вы используете сленг и мат", ну и многое другое... Вот скажите, грамотеи, вам больше заняться нечем? Или вы не знаете об автозамене на гаджетах? Или о скорости жизни? Или в посте об социально важной теме одна буква м вместо 2х действительно важнее смысла???
Это был вопрос в воздух, если что. Доброе утро и до весны 2 дня, хотя зимнюю обувь я уже и так спрятала))) Приближаю

( Yuliya Savostina )