Регіональні новини України Live

   
17:58 - Ліна Сімака Так як я вирішила, що вівторок день нових починань (в понеділок за народними традиціями починати щось не варто) тож ділитимусь з В...

Так як я вирішила, що вівторок день нових починань (в понеділок за народними традиціями починати щось не варто) тож ділитимусь з Вами деякими роботами наших майстрів, салону краси «ShowTime» що на Франка,1 2 поверх.

Записатись на зачіску, стрижку, фарбування, манікюр, педикюр, моделювання та фарбування брів, нарощення чи ламінування вій можна зателефонувавши мені 050-700-711-0 Ліна

Також будемо раді новим майстрам в колективі! ...
Є вільні:
- кімната для манікюру та педикюру,
- кімната для нарощення вій, або чогось іншого,
- місця для перукарів
в парну і непарну зміни.

( Ліна Сімака )
17:56 - Sergei Vorontsov как по нотам...

как по нотам

( Sergei Vorontsov )
17:25 - Чернівецька обласна державна адміністрація Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук разом із керівником Головного управління Національної поліції в...

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук разом із керівником Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Анатолієм Дмітрієвим, начальником управління Служби безпеки України на Буковині Віталієм Монастирецьким та головним прокурором області Адріаном Дутковським провели прийом громадян на Кіцманщині.

Вони обговорили із місцевими жителями реформу децентралізації, відсутність дільничного інспектора в Брусницькій громаді, наслідки не...годи в районі, стан доріг та інше. Зокрема, люди цікавилися, коли відремонтують ділянку шляху від Брусниці до Нижніх Станівців.

«Під час свого візиту на Буковину Президент України та голова «Укравтодору» повідомили, що дорогу міжнародного значення М-19, яка тягнеться з Волині до пункту пропуску «Порубне» повністю відремонтують за державні кошти. Що ж до решти шляхів, то для них за гроші місцевого бюджету необхідно підготувати проєктно-кошторисну документацію, а вже опісля просити у держави фінансування на ремонт», – сказав Сергій Осачук.

Також жителі Кіцманської ОТГ подякували голові Чернівецької ОДА за організацію толоки із ліквідації наслідків повені.

( Чернівецька обласна державна адміністрація )
17:25 - Кіцманська районна державна адміністрація Сьогодні, за ініціативи Офісу Президента України, відбувся виїзний прийом громадян за участі голови облдержадміністрації Сергія Ос...

Сьогодні, за ініціативи Офісу Президента України, відбувся виїзний прийом громадян за участі голови облдержадміністрації Сергія Осачука, генерала поліції ІІІ рангу Анатолія Дмитрієва, прокурора Чернівецької області Адріана Дудковського та начальника Управління СБУ в Чернівецькій області Віталія Монастирецького. Також в прийомі громадян взяв участь голова райдержадміністрації Олексій Добровольський.
За словами Сергія Осачука, такі прийоми будуть здійснюватися і в подальшому, о...скільки у людей є багато питань, вирішення яких потребує залучення фахівців з різних сфер діяльності.
«Ми маємо намір об’їздити всі райони Чернівецької області та вислухати якомога більше громадян, адже у населення є нагальні проблеми і їх потрібно якнайшвидше вирішити, дотримуючись норм чинного законодавства. Я хочу, щоб люди відчули, що закон їх захищає і тільки спільними зусиллями ми наведемо тут лад» - зазначив Сергій Дмитрович у своєму зверненні.
Під час прийому були розглянуті питання, які найбільше турбують мешканців Кіцманщини. Зокрема, питання ремонту дамби в с.Чортория; потреби в дільничному інспекторі в населених пунктах Брусниця, Нижні та Верхні Станівці; будівництва об’їзної дороги в м.Кіцмань; сприяння у вирішенні земельного питання Кіцманською міською радою; оформлення документів на житловий будинок; можливість перегляду документів для призначення пенсій; приватизації земельної ділянки; оформлення статусу депортованої особи; виконання законів державними службовцями та посадовими особами органів місцевого самоврядування, тощо.

( Кіцманська районна державна адміністрація )
17:24 - Публіцист Вишинський ЗАЛІЗНИЦЯ ДО ХОТИНА Президент висловився за будівництво залізної дороги до Хотина. Тепер варто боротись, щоб вона пройшла якомога ...

ЗАЛІЗНИЦЯ ДО ХОТИНА

Президент висловився за будівництво залізної дороги до Хотина. Тепер варто боротись, щоб вона пройшла якомога ближче до міста. — «Репліка Вишинського».

Telegram — https://t.me/vyshynskyi

Чернівецький промінь
t.me
( Публіцист Вишинський )

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS