Регіональні новини України Live

Скромні мери?

   
10:22 - Viktor Dovganych Авторитетна думка! Куди котимся?...

Авторитетна думка! Куди котимся?

Ukraine’s internet ban fights fire with fire: it’s still censorship - Access Now

для тих, хто досі певен, що блокування інтернету і обмеження доступу до сайтів обгрунтоване (воно ж прям завтра зупинить війну), не порушує ніяких прав і свобод..., законодавства (а якщо так, то "мінімально"), - от погляд від фахівців. не політогів чи з військової організації. а тих, хто розуміється в інтернеті, праві і чим такі дії загрожують.

експерти з Access Now та ініціативи #KeepItOn одразу ж відгукнулись на прохання допомогти. вони точно знають, до чого призводять такі обмеження, які тут на ура сприймаються багатьма, а більшість просто помовкує.

але це не значить, що треба мовчати, якщо ти незгідна або незгідний з протиправною політикою.

#internetfreedom

www.accessnow.org
( Viktor Dovganych )
10:13 - Sergei Vorontsov ЖИТЬ В ГОЛОВЕ ШАРИКОВА Шариков руганью общается, и обожает цирк. Он не понимает ни драмы, ни эпоса, ни трагедии. Только цирк. Что ...

ЖИТЬ В ГОЛОВЕ ШАРИКОВА
Шариков руганью общается, и обожает цирк. Он не понимает ни драмы, ни эпоса, ни трагедии. Только цирк. Что это, как ни теперешнее?. Поэтому политики косят под клоунов.Надо свистеть, пищать, ухать, надо яркие одежды, и громкие реплики. Иначе триндец рейтингу. Многие просто нанимают клоунов, чтоб не париться самому. Цирк и ругань, точ, что всегда с тобой -- плод тотальной зависимости общественной жизни от рейтинга, значит от Шарикова. Пелевин как-то пошутил в одной из книг: мы живем в голове Котовского. На самом деле уже давно в голове Шарикова. И это не метафора, а ежедневная паскудная реальность. Хороший тост про демократию?

( Sergei Vorontsov )