АТО Live

111

   

20 листопада 2018
18:31 - Киев Оперативный #СБУ затримала «телефонних терористів» у двох регіонах України Співробітники Служби безпеки України затримали в Києві та Одесі дво...

#СБУ затримала «телефонних терористів» у двох регіонах України

Співробітники Служби безпеки України затримали в Києві та Одесі двох зловмисників, які зробили завідомо неправдиві повідомлення з погрозами терористичного характеру.

Оперативники ГУ СБУ у м. Києві та Київській області спільно з поліцією викрили уродженця міста Березань Баришівського району Київщини, який двічі погрожував здійснити вибухи у столичних торговельно-розважальних центрах.

...

Правоохоронці затримали зловмисника в Києві на одній із зупинок громадського транспорту після здійснення чергового неправдивого «повідомлення».

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України чоловіку оголошено про підозру в скоєнні злочину, вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

В Одесі співробітники Управління Служби безпеки України в Одеській області спільно з поліцією викрили «аноніма», який з хуліганських мотивів погрожував здійснити низку вибухів на різних інфраструктурних об’єктах міста.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1. ст. 259 Кримінального кодексу України. Зловмиснику повідомлено про підозру в скоєнні злочину.

СБ України в чергове нагадує, що незалежно від мотивів «телефонних терористів» їхні дії караються позбавленням волі на строк від двох до шести років. За повторний дзвінок зловмисника може бути засуджено терміном від чотирьох до восьми років.

Крім того «аноніму» доведеться компенсувати витрати державних та комерційних установ, що зазнали збитків від його протиправних дій.

( Киев Оперативный )
Новости ато сегодня. Лента публикаций АТО новости, автоматически обновляется каждые 3 мин - новости востока украины, штаб АТО

 

 

 

 

Copyright © 2018 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS