Коронавірус Live

ПУЛЬС ПЛАНЕТЫ

   

18 вересня 2020
22:31 - Партія Чернівчан «МИ ВАМ ОБІЦЯЛИ – МИ ВАМ НАРІШАЛИ» АБО ЯК ЧИНОВНИКИ КОРОНАВІРУСНО-ЧЕРВОНОЗОННО ПІАРИЛИСЯ З березня Буковина, як і вся Україна, уві...

«МИ ВАМ ОБІЦЯЛИ – МИ ВАМ НАРІШАЛИ» АБО ЯК ЧИНОВНИКИ КОРОНАВІРУСНО-ЧЕРВОНОЗОННО ПІАРИЛИСЯ

З березня Буковина, як і вся Україна, увійшла в режим карантину – спочатку «суворого», потім «адаптивного», а згодом і «зонованого». Не до кінця продумані дії влади – як і верхівки, так і на місцях – зумовили серед українців чималу паніку та повну невпевненість у завтрашньому дні. Спочатку всі суворо й законослухняно корилися, згодом змирилися та, зрештою обурилися. В той час, коли букови...нці дотримувалися всіх карантинних обмежень, деякі посадовці відкрито влаштовували гучні паради та вручення нагород, відвідували масові заходи, порушуючи масковий режим, і загалом нехтували важливими правилами. В той самий час вони публічно нарікали, мовляв, усі ваші моря-океани-ресторани погіршують нам статистику. Але зараз мова піде не про звичні подвійні стандарти чернівецьких політиків.

Цілком природно, що людей обурювала подібна ситуація, тому вони почали влаштовувати публічні акції протесту, вимагаючи від влади рівних прав для всіх. Тож буковинці вийшли на вулиці, аби змусити місцевих очільників таки звернути на них увагу. Навдивовижу, ті, хто загнав людей у цю критичну ситуацію, приєдналися до пікетувальників і стали найгучнішими голосами натовпу. Хто винен? А давайте один на одного стрілки переводити! Обіцяти золоті гори напередодні виборів, ухвалювати рішення, на які не маємо жодних повноважень, збирати комісії, збори. І просто шукати того, кого можна зробити цапом-відбувайлом для будь-яких ситуацій.

Зрештою, сьогодні, 18 вересня, стало відомо про те, що Чернівці з «червоної» зони епідемічної небезпеки перейшли у «помаранчеву». Відтак, відкриття шкіл та садочків, повноцінна робота міського транспорту та закладів громадського харчування з понеділка стане у місті повністю законною. І все б нічого, нарешті, добилися! Однак місцеві політики один поперед одного почали сповіщати буковинцям радісну звістку. Мовляв, дивіться, бачите? Бачите? Ви хотіли, ви просили нас, МИ добилися, МИ!

Жоден чиновник, як вважає народний депутат попередніх скликань Максим Бурбак, не має права заробляти собі дивіденди на людському житті та здоров’ї!

«Попри численні намагання місцевих політиканів голос Чернівчан таки почули! Ми нарешті зрозуміли, що наше здоров’я тільки в наших руках. Тому те, що ми в довгоочікуваній «помаранчевій» зоні, – це заслуга насамперед свідомих чернівчан та наших професійних медиків, а не чиновників! Тримайтесь подалі від коронавірусу та уникайте бактерій піар-кампаній, що напередодні виборів чіпляються до нас на кожному кроці».

( Партія Чернівчан )
22:19 - Чернівецький промінь Також 46 людей одужали від коронавірусу Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv...

Також 46 людей одужали від коронавірусу

Подробиці в Telegram — https://t.me/promincv

COVID-19 не відступає: на Буковині зафіксували 124 випадки інфікування
promin.cv.ua
( Чернівецький промінь )
22:15 - Василь Забродський ‼️Шановні партійці, колеги та спільнодумці! Звертаюсь до Вас з проханням допомогти та долучитися до районних осередків партії.✅ Це...

‼️Шановні партійці, колеги та спільнодумці!
Звертаюсь до Вас з проханням допомогти та долучитися до районних осередків партії.
Це допоможе просунути наші СПІЛЬНІ ідеї та цінності для ще більшої кількості людей!
Заздалегідь дякую, перемога буде за нами!❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦

...

https://www.facebook.com/103958681430949/posts/120144706479013/
Чернівецька районна організація
https://www.facebook.com/110188677470613/posts/134511615038319/
Ямпільська районна організація
https://www.facebook.com/100750578423857/posts/130072418825006/
Мурованокуриловецька районна організація

( Василь Забродський )
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS