Блоги Live

   

20 листопада 2017
19:29 - Дмитро Корчинський Муслім - командир батальйону ім. Шейха Мансура....

Муслім - командир батальйону ім. Шейха Мансура.

( Дмитро Корчинський )
09:53 - UNICEF Ukraine Он-лайн трансляція тренінгу ЮНІСЕФ 'Найбільший урок у світі' до Всесвітнього дня дитини...

Он-лайн трансляція тренінгу ЮНІСЕФ 'Найбільший урок у світі' до Всесвітнього дня дитини

( UNICEF Ukraine )
08:39 - Сергій Руденко Як ви вважаєте, друзі, Ані Лорак - народна артистка України чи Росії? Чи треба позбавляти звання народної через колаборацію із Рос...

Як ви вважаєте, друзі, Ані Лорак - народна артистка України чи Росії? Чи треба позбавляти звання народної через колаборацію із Росією?

Тиснемо на Досьє

( Сергій Руденко )

19 листопада 2017
21:45 - Александр Солонтай Еженедельный эфир или "напряжённая" политическая ситуация, но настоящая "жара" ещё впереди...

Еженедельный эфир или "напряжённая" политическая ситуация, но настоящая "жара" ещё впереди

( Александр Солонтай )

18 листопада 2017
13:07 - Андрій Брязкало Божественна Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ кир Йосафата (Мощича) Проповідь ве...

Божественна Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ кир Йосафата (Мощича)
Проповідь верховного архієпископа Святослава Шевчука, предстоятеля Української греко-католицької церкви.

( Андрій Брязкало )

17 листопада 2017
18:26 - Nataliia Yusupova Хочу выразить огромную благодарность Игорю Михайловичу Суркису, за помощь раненым в госпитале. Как говорится, проведали от души! Д...

Хочу выразить огромную благодарность Игорю Михайловичу Суркису, за помощь раненым в госпитале. Как говорится, проведали от души! Динамовцы привезли много всего для ребят и Сергей Михайленко от всей команды "Динамо" Киев сказал очень нужные слова поддержки и конечно же сказал Спасибо нашим воинам! Благодарим и ждём снова в гости)

( Nataliia Yusupova )

16 листопада 2017

15 листопада 2017
18:59 - Oleh Soskin Наступила осень, гуси улетели в тёплые края, революция опять в Украину пришла!...

Наступила осень, гуси улетели в тёплые края, революция опять в Украину пришла!

( Oleh Soskin )
15:26 - Олександр Палій Поліція - молодці! Чим менше час між злочином і карою, тим більше у людей віра в справедливість на цьому світі. П.С. І ще молодц...

Поліція - молодці!
Чим менше час між злочином і карою, тим більше у людей віра в справедливість на цьому світі.
П.С. І ще молодці американські розробники і китайські виробники відеокамер спостереження, якими зараз заліплений зовсім не один лише Київ.

( Олександр Палій )
12:59 - Karl Volokh Не знаю уж, огорчаться мне по поводу обилия этой нечисти, нахлынувшей в страну в последние годы, или радоваться, что полиция все ж...

Не знаю уж, огорчаться мне по поводу обилия этой нечисти, нахлынувшей в страну в последние годы, или радоваться, что полиция все же научилась гораздо эффективнее, чем раньше, эффективно с ними бороться

( Karl Volokh )
12:14 - Батьківщина Молода Наживо. З'їзд партії ВО "Батьківщина"...

Наживо. З'їзд партії ВО "Батьківщина"

( Батьківщина Молода )
12:09 - Юлія Тимошенко Наживо...

Наживо

( Юлія Тимошенко )
12:09 - Іван Крулько Наживо. З'їзд партії ВО "Батьківщина"...

Наживо. З'їзд партії ВО "Батьківщина"

( Іван Крулько )
12:09 - Іван Крулько Наживо. З'їзд партії ВО "Батьківщина"...

Наживо. З'їзд партії ВО "Батьківщина"

( Іван Крулько )
01:18 - Максим Бородин Из за бронхита был вынужден сегодня отказаться от очередной экскурсии на "Азовсталь" для "проверки выполнения экологических меропр...

Из за бронхита был вынужден сегодня отказаться от очередной экскурсии на "Азовсталь" для "проверки выполнения экологических мероприятий".
И посмотрев сегодняшний ролик в новостях МТВ, ни капли не жалею о своем отсутствии на этом цирке. Всё равно вырежут и покажут "как надо". Сводили людей на модернизированные уже объекты и показали самое лучшее. ОК.
В тысяча сотый раз пропели через свои говорящие головы о необходимости возвращения эконалога обратно на заводы... Ну ожидаемо....

Энвер Цкитишвили, а почему бы не сходить в следующий раз в конверторный цех "Азовстали", где недавно работники сняли обворожительный ролик об "автоматизации" производства. Ну и показать общественникам, что твориться в цеху во время залива чугуна и загрузки шихты?
Потому как, что твориться ВНЕ кислородно-конвертерного цеха я могу показать и сам. Смотрите второй ролик ниже. Сегодняшнее, свежее не придумаешь.

Ничего так не мотивирует, как откровенное вранье о тотальном экологическом благополучии на метинвестТВ...

( Максим Бородин )

14 листопада 2017
17:50 - Ігор Жданов У всьому світі спортивні федерації – це, перш за все, самостійні суб`єкти спортивного руху та активні представники громадянського ...

У всьому світі спортивні федерації – це, перш за все, самостійні суб`єкти спортивного руху та активні представники громадянського суспільства. Сьогодні українські федерації поступово починають усвідомлювати, що потрібно не лише сподіватися на одну державну допомогу, але й працювати зі спонсорами, проводити рекламні кампанії, популяризувати свій вид спорту через соцмережі та інші сучасні канали і засоби комунікацій.

У нас вже є низка спортивних організацій, які досить непогано... працюють в цьому напрямку. Але більшість федерацій з олімпійських та неолімпійських видів спорту лише роблять перші кроки до спортивного маркетингу, PR та сучасного менеджменту своїх організацій.

Маємо допомагати їм на цьому шляху. Тому Мінмолодьспорту започаткувало регулярне проведення cпеціальних семінарів-тренінгів для представників спортивних федерацій. У цьому нам допомагає НОК України, СКУ та Вища школа комунікацій.

Черговий тренінг пройшов сьогодні на базі Мінмолодьспорту. Перед учасниками семінару, серед яких були й наші відомі спортсмени Ілля Кваша та Юрій Чебан, виступали фахівців із соціальної реклами, управління персоналом, фандрайзінгу, організації та проведення комерційних спортивних заходів.

Це вже не перший такий семінар. Напередодні, на запрошення Мінмолодьспорту, тренінг для українських федерацій провів відомий експерт із США Марк Конвей. Він викладає Джорджтаунському Університеті курси зі стратегічного маркетингу, формування лідерства у сфері спорту, організації спортивних заходів.

Дякую всім учасникам та спікерам семінару за активність. Ми обов'язково продовжимо проводити такі тренінги. Це наш спільний внесок у розвиток спортивних федерацій та їх інституційної спроможності виводити український спорт на сучасний рівень.

( Ігор Жданов )
16:03 - Александр Сенкевич Щойно мав виступ на чергових зборах Асоціації міст України, де доповів з трьох питань: Перше: ініціатива щодо внесення змін до зак...

Щойно мав виступ на чергових зборах Асоціації міст України, де доповів з трьох питань:

Перше: ініціатива щодо внесення змін до закону “Про місцеве самоврядування”, а саме - звільнити місцеві ради від повноважень по усуненню міського голови.

Друге: щодо усунення повноважень міських рад на призначення заступників міського голови. Адже про яку команду мера може йти мова, якщо команду йому призначає рада?

...

Третє: щодо зміни до закону “Про доступ до публічної інформації”, в частині зменшення терміну оприлюднення проектів рішень місцевих рад з 20 робочих днів до 10-ти календарних.

Всі пропозиції були підтримані майже одноголосно (один утримався). Всі пропозиції будуть направлені до профільного комітету ВР.

До речі, сподіваюсь мати там виступ завтра.
Продовжуємо боротьбу за місцеве самоврядування та будьмо #поруч !

( Александр Сенкевич )

13 листопада 2017
19:16 - Володимир Бондаренко Наживо. Народний депутат України Вадим Івченко в ефірі телеканалу NewsOne...

Наживо. Народний депутат України Вадим Івченко в ефірі телеканалу NewsOne

( Володимир Бондаренко )
13:09 - greencubator Future of mobility panel at #COP23...

Future of mobility panel at #COP23

( greencubator )
11:48 - Батьківщина Наживо. Виступ Сергія Соболєва на Погоджувальній раді...

Наживо. Виступ Сергія Соболєва на Погоджувальній раді

( Батьківщина )

12 листопада 2017

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS