АТО Live

   

20 січня 2017

19 січня 2017
15:24 - Євген Карась ПРО "БЕРКУТ". Одночасно з руйнуванням добровольчих структур в системі правоохоронних органів відновлюються найгірші риси минулих ч...

ПРО "БЕРКУТ".

Одночасно з руйнуванням добровольчих структур в системі правоохоронних органів відновлюються найгірші риси минулих часів.

Збережено та відновлено набір у полки “Беркуту”, де змінено лише назву. В цих підрозділах антиукраїнські та сепаратистські настрої передаються новим особам, що приходять набір у підрозділи.

...

У загони "Беркуту" набирають молодь, яка жодним чином не пов'язана зі службою режиму Януковича, але вже за лічені місяці перебування у колективі "беркуту" новобранці ненавидять "майдаунов", "актівістов", "журналістов", "бендер" та повально впадають у хворобу "братскоє єдіноство", "славянскіє спецнази" і так далі.

“Беркут” відверто покривають з боку керівництва МВС. Зокрема вони оминають відповідальності за свої злочини. Так сталося з харківським міліціонерами, які після побиття журналіста Костянтина Реуцького на блок-посту, лише отримали нагороди від радника міністра МВС Антона Геращенка за “інші успіхи”. За представниками “Беркуту” збережено бази та полкову структуру по всій Україні.

На скріншотах Ви бачите чинних щонайменше до 2016-го року співробітників "полку поліції особливого призначення з охорони громадського порядку". І київський, і харківський "беркути" однаково схильні до сепаратизму та ненависті до українців.

Як бачите "охоронці порядку" обіцяють сепаратистам в переписках "еще утопим их в крови" ведучи мову про активістів Майдану.

...

Відео з прес-конференції добровольців тут: https://www.youtube.com/watch?v=2D5AH4FSnXc&feature=youtu.be

( Євген Карась )