АТО Live

Чем расплатятся украинцы за транш МВФ

   
12:49 - Maxim Efimov Начинаем готовиться к марафону2 . Конец сентября. Краматорск!!!...

Начинаем готовиться к марафону2 . Конец сентября. Краматорск!!!

( Maxim Efimov )

25 березня 2017
22:55 - Мар'яна П'єцух Смішне про стереотипи. Продовжую етноекспедицію Донбасом)) Донеччанка Людмила Огнєва, відома і титулована вишивальниця-дослідниця...

Смішне про стереотипи.
Продовжую етноекспедицію Донбасом)) Донеччанка Людмила Огнєва, відома і титулована вишивальниця-дослідниця виставка якої мандрує Україною згадала цікавий епізод, коли в 2016-му в Івано-Франківську на відкриття її виставки прибігли якісь хлопці в чорному розбиратися , що за сепаратистка приїхала, а перед тим організатори виставки прибрали з афіші назву виставки "Культурний простір Донеччини", назвавши якось абстрактно про вишивку, щоб не "маячити" Доне...ччиною.
Від хлопців в чорному тоді врятував хрест Степана Бандери. Це нагорода, яку колись вручили Огнєвій, і яку вона завбачливо взяла з собою і повісила біля своїх експонатів.
Виставка вже відбулась в багатьох містах. На Великдень пані Людмила планувала робити виставку у Львові. Їй запропонували її організувати львівський Союз Українок , але вже два місяці на зв'язок не виходять. А пані Людмила вже встигла відмовити людям з Дніпра, які так сам пропонували зробити виставку на Великдень.
Якщо ви знаєте когось, якісь ГО, хто б допоміг організувати виставку у Львові і оплатити купе, щоб повезти всі експонати та бюджетне проживання (харчуватися пані Людмила обіцяє за свій рахунок), то дайте знати.

( Мар'яна П'єцух )
12:47 - Денис Казанский Ходаковский хвастается достижениями ДНР. "Как быстро мы научились снова жить без аэропорта, без железной дороги, без хороших трасс...

Ходаковский хвастается достижениями ДНР.

"Как быстро мы научились снова жить без аэропорта, без железной дороги, без хороших трасс и транспортных развязок, без банковской системы, кредитов, ипотек и электронных платежей. Из всех благ современной цивилизации остались, пожалуй, мобильная связь и интернет, где они еще есть".

Просто удивительно, насколько же они упоротые.

...

Проклятая хунта страшно унижала и угнетала Донбасс аєропортами, хорошими трассами и кредитами. Хорошо, что пришла Россия, и научила людей без всего этого жить.

Ну спасибо, блять!

( Денис Казанский )

24 березня 2017
23:59 - Євген Шевченко Серйозні заяви від блогерів-експертів. Проте варто відзначити - за читанням таких ото "політологів" вечори проходять значно весел...

Серйозні заяви від блогерів-експертів. Проте варто відзначити - за читанням таких ото "політологів" вечори проходять значно веселіше))

Пане Березовець, як колишній боєць батальону "Донбас" та діючий член партії "Самопоміч" ситуацію знаю достеменно і насправді усьо то було отак:
Семенченко - відібрав,
Парасюк - підготував,...
Соболєв - координував,
А Садовий усе це діло профінансував.

Картина маслом😂😂😂

P.S.: сама стаття за посиланням http://www.pravda.com.ua/news/2017/03/24/7139202/

( Євген Шевченко )
20:59 - Dmitry Bulatov Серед мобілізованих 2014-2015 років було чимало судимих. Під час призову по мобілізації критерій "судимість" був відсутній (або іг...

Серед мобілізованих 2014-2015 років було чимало судимих. Під час призову по мобілізації критерій "судимість" був відсутній (або ігнорувався). Так само, як і наявність в розшуку.

Під час служби нам доручали провести опитування серед військовослужбовців з метою дізнатися в кого є судимість і подати звіти. Зі слів військовослужбовців. Ми подали звичайно, але визначення "якість" до такої статистики непридатне.

Людей не вистачало. Зазивали всіх, хто готовий був наражати себе на р...изик. Навіть, людей з інвалідністю, які замовчували вади по здоров'ю заради можливості піти на фронт і надати відсіч агресору.

З власного досвіду, чимало людей з судимістю були спритними і зухвалими воїнами. І ти, хто мав вади по здоров'ю також.

Маю повагу до таких воїнів. Більшість з них пішли добровольцями.

Вони навряд чи отримають привілеї за участь у російсько-українській війні на Донбасі. Але повагу за гарно зроблену роботу мають отримати точно. Звісно, окрім аватарів, кілерів і терористів...

( Dmitry Bulatov )