АТО Live

"Оскар-2017": список номинантов

   
12:16 - Віталій Гайдукевич Довколакіношне... Тут "Жнива..." обговорює стрічка. Тішуся. Ну, перш за все, що обговорюють кіно про Україну. Присутні діаметральн...

Довколакіношне...
Тут "Жнива..." обговорює стрічка. Тішуся. Ну, перш за все, що обговорюють кіно про Україну. Присутні діаметральні точки зору, йде ділог про те, що добре, а що зле - супер. Спостереження, чимало глядачів чекали драму про трагедію часу. Мало хто звернув увагу, що ледь не вперше в сучасному кіно про Україну прорізалися дуже важливі, вкрай важливі, нотки - героїка.

В стрічці є персонажі, котрі замість скиглити і плакати, шо біда-біда, беруть шаблю і кришать моск...овита. Ну нарешті, дочекалися.

Я не кажу наскільки це якісно з кінематографічної точки зору було подано. Важливо інше - на екрані, в популярному кіно, що розраховано на максимально широке коло (а значить не надто вибагливе) глядача, зявився Українець Котрий Може Вломити Люлєй Московиту.

Знаєте, чому це прорив? Бо ми звикли до ролі жертви. Нас усі ображають, притискають, гноблять, а ми лишень тужливих пісень співаємо. Зверніть увагу, у нас в історії героїчні вчинки сповнені не стиснутими зубами і славою героям, які насипали за комір... а тугою за загиблими в процесі насипання. І якщо в норманській, скажімо, традиції Герой Що Пішов, він приєднався до таких же героїв у Вальгаллі, і надалі матиме трапезу із найславетнішими в товаристві самого Одіна, то у нас переважає туга, а про героїзм ми забуваємо...

Пригадайте, стереотипічне сприйняття битви під Берестечком? Туга, жаль, трагедія - 300 відважних, котрі відмовили Потоцькому і лишилися битися на смерть, розповіді про десятки тисяч загиблих, потонулих в Пляшеві (що не підтверджується археологією)... А який стереотип Фермопіл і 300 спартанців? Герої, відвага, відчайдухи... Де жаль? Де плач? Є тризна. І це ще не усі в курсі, що спартанці не могли відступити за визначенням - за законом за це була кара. Тобто у них взагалі без варіантів - або в бою помреш, або вдома вб"ють. А от ті, хто були РАЗОМ зі спартанцями (так, вони там були не самі) цілком могли піти, але лишилися добровольцями (як і кількасот козаків під Берестечком).
І таких сторі - вагон і возик. І кожна давно мала б стати звитяжним геройським коміксом, мультиком, плакатом, кінофільмом...

Тут сюжетних ліній, котрі б народжували каолоритних і факторуних персонажів, котрі не ламалися, не здавалися і навіть на смерть йшли із хижим прищуром - хмара. Холодний Яр, повстання в Лук"янівці, ПВЗ розібрати на героїку можна, Конотоп, Орша, Ольгерд на Синіх Водах, штурми Сагайдачним Кафи, Москви (!)... зрештою, ті ж селянські повстання під час Голодомору, тоді ще було багато тих, хто пам"ятав українське військо і його звитяги...

Ясна річ, це треба вміти показати якісно і самовдосконалення тут не знає меж. Але нарешті десь , окрім Вогнем і Мечем почали з"являтися фактурні українці, а не Боярський (тьфу, прости Господи). І от за це Гірким Жнивам дійсно дяка.

upd:
P.S. і так, відшукування героїчності замість плачу, це пропаганда - і хоч лусніть, і най вас жаб"ячим пупирлом вкриє, опоненти - ця пропаганада потрібна.

( Віталій Гайдукевич )
10:54 - Андрій Дзиндзя #Костанчук #Наливайченко #Семенченко #Бойко Вельми цікава деталь до недавньо тексту про так звану блокаду: Дмитро Різниченко (вікі...

#Костанчук #Наливайченко #Семенченко #Бойко
Вельми цікава деталь до недавньо тексту про так звану блокаду:
Дмитро Різниченко (вікі: був у 2014 у добровольчому батальйоні "Донбас") у коментарях, скрін котрих розійшовся соцмережами, повідомляв наступне: "Всі ці "блокадники" - з мого батальйону. Їм платять у фірмі Семенченка "Донбас-Безпека" 6000 гривень на місяць. От і вся ціна того "фронтового братства"
https://twitter.com/Serg_Marco/status/830915972949217288
Пішов я гуглити, ...що за за фірма така: "Донбас-безпека". Видає відео Тетяни Заровної за 8.05.2015, де у підписі вказано "бойцы бт Донбасс из фирмы Донбас-Безпека, возглавляемой Костанчуком (Бишутом) и крышуемой нардепами Семенченко и Кишкарем"
https://www.youtube.com/watch?v=r0uQW2ZFzQw
Шукаю Костанчук Донбас-Безпека. Перша ж лінка: інтерв'ю 5-му каналу "Доброволець батальйону "Донбас" Тарас Костанчук", далі з тексту: "Створили юр. особу з ліцензією на охорону: "Донбас - безпека". Шукаємо клієнтів, працюємо"
http://www.5.ua/…/veteran-ato-taras-kostanchuk-dobrovoltsi-…
Шукаю Костанчук Тарас, знаходжу його фейсбук. А там пише "Голова організації у Об'єднання учасників АТО "Справедливість"
https://www.facebook.com/Taras.Kostanchuk.spravedlivo
"Справедливість" - така ж назва у партії Валентина Наливайченка. Іду на сайт партії пана Валентина, і що я бачу: "Наша команда: Валентин Наливайченко, Руслан Колєсніков, Маркіян Лубківський, Тарас Костанчук"
http://www.spravedlyvist.com.ua/nasha-komanda
Нагадаю, що нещодавно вияснилась інша цікава деталь: Радченко "Рубєж", який на початку листопада очолив луганський осередок партії Наливайченка, за повідомленням Ольги Решетилової, має стосунок до підрозділу охорони громадської безпеки "Зоря" (Юрій Бойко, ОППОблок), і саме від "Зорі" були ті "тітушки", яких так активно демонстрували на відео "блокадники" Парасюк і Семенченко. інша цікава деталь є та, що "Рубєж" вийшов на поруки депутата Артеменка (того, що компромат від Наливаченка у США відправляв), і той же "Рубєж" Радченко був затриманий одночасно з Лихолітом "Батьою", який тепер активний учасник "блокади"
https://www.facebook.com/lvivbatiar/posts/1803863433271520
Я от прямо не знаю, вам не здається, що прізвище "Наливайченко" якось занадто часто звучить за людьми (майже так само часто, як ІВК), які організували "блокаду", і організовують провокації на ній, щоб привернути до себе увагу? На блокпостах люди з охоронної фірми члена партії Наливайченка, "тітушок" проти них підвозить теж член партії Наливайченка. І обидва ці члени партії Наливайченка, одночасно, пов'язані з Юрієм Бойком (Тарас Костанчук, за повідомленням сайту "Чесно", був довіреною особою Бойка на виборах Президента 25 травня 2014 року)
http://www.cvk.gov.ua/vp…/wp007pt021f01=111pt001f01=702.html
P.P.S. Що ще цікаво, так це часта участь в ефірах "Интера" пана Наливайченка, "Интера", який є каналом ОППОблоку.

( Андрій Дзиндзя )
09:34 - Денис Казанский Интересное фото. Савченко в Донецке охраняют лучше чем Гиви и Моторолу, за которыми охотились кровожадные украинские ДРГ. Вот види...

Интересное фото. Савченко в Донецке охраняют лучше чем Гиви и Моторолу, за которыми охотились кровожадные украинские ДРГ. Вот видите, могут ведь, когда захотят!

Охрана, к слову, какая-то странная. ДНРовцы давно уже не носят балаклавы и не скрывают лиц. Охрана Захарченко ходит без масок. А тут такая конспирация. К чему бы? Какие-то специальные россияне, которым доверили охранять VIP-гостя? Какие еще версии?

Ну а вообще шикарно конечно. 63-летний преподаватель университета Игорь Козловский с букетом хронических болезней уже год сидит в Донецке на подвале, как особо опасный террорист. А ветеран добробата, "кровавая наводчица", признанная в России виновной в убийстве журналистов, гуляет по Донецку в сопровождении вооруженной охраны боевиков.

( Денис Казанский )

26 лютого 2017

25 лютого 2017