Мешканці Винників заблокували автомобілями під’їзд до місцевого госпіталю

19 лютого 2020 14:49:50    

У середу, 19 лютого, у Винниках люди перекрили під’їзд до госпіталю. Близько 14:00 до брами шпиталю почали звозити автомобільні шини. Паніка почалася у середу зранку, коли з госпіталю почали евакуйовувати пацієнтів.

«Якщо ми відпустимо всіх хворих, хто нас захистить? Хворих нема, пустий госпіталь – завозіть, кого хочете. Ми будемо стояти до кінця. В нас іншого виходу немає. Бо ми залишимося без роботи. Ніхто нічого не пояснює, сказали евакуація», – зазначила працівниця госпіталю.

Пізніше у ЛОДА повідомили, що на базі госпіталю ветеранів війн та репресованих у Винниках відбулися навчання медиків щодо готовності лікарень до госпіталізації хворих з китайським коронавірусом Covid-19. Цю інформацію підтвердило й керівництво госпіталю.

«Це відбувались симуляційні навчання. Близько восьмої ранку в ЛОДА рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС було прийнято рішення провести у нас симуляційні навчання щодо ймовірного переведення пацієнтів із госпіталю в інші лікувальні установи. Для того, щоби забезпечити місця для пацієнтів, які би, можливо, могли постраждати, якщо літак сів би у Львові і щось би трапилось надзвичайне, то люди, які би знаходились на борту, то цей госпіталь наш міг би прийняти тих пацієнтів, які отримали травми для проведення рентгенів, операцій», – зазначив у коментарі ZAXID.NET гендиректор госпіталю Максим Прикупенко.

##SHOW_GALLERY##
Фото ZAXID.NET

За його словами, інформація про проведення таких навчань надійшла лише вранці середи, 19 лютого.

«Пацієнти, які мали бути виписані, були виписані додому. Всіх решта пацієнтів при потребі переводили в інші лікувальні установи області та міста», – зазначив Максим Прикупенко.

«Я маю інформацію, що до нас на карантин пацієнтів з літака не привезуть. Заклад не готовий прийняти людей на карантин. У нас дійсно багато пацієнтів. І заклад визначався в разі необхідності, в разі виникнення надзвичайної ситуації, якщо би була потреба, щось відбулося з літаком при посадці», – сказав Максим Прикупенко.

У мережі Facebook журналістка Наталка Волосацька опублікувала відео, на якому зафіксовано, що люди, які заблокували автомобільними шинами в'їзну браму госпіталю, відмовляються будь-кого впускати та випускати.

Нагадаємо, як раніше повідомляв ZAXID.NET, за словами заступника голови ЛОДА Івана Собка, уже відомо, де евакуйованих людей поселять на час 14-денного карантину. Проте наразі він відмовися розголошувати цю інформацію, наголосивши, що карантин евакуйовані українці проходитимуть не на Львівщині.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS