Розслідувачі проаналізували роботу тернопільського депутата Чайківського

22 лютого 2020 08:23:13    

Тернопільську область у парламенті представляють 5 нардепів. Рух “Чесно” проаналізував роботу наших обранців та презентував масштабний звіт. У понеділок ми опублікували першу частину цього документу, йшлося про Володимира Гевка.  У вівторок підсумовували депутатську роботу нардепа Андрія Богданця. В середу говорили про  Миколу Люшняка. Учора – головним героєм був Ігор Василів. Сьогодні мова піде про Івана Чайківського.

Ще один тернопільський аграрій Іван Чайківський (округ №165) є членом депутатської групи “За майбутнє”, а також секретарем Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики. Раніше він очолював обласний осередок Аграрної партії України.

Як писав Рух ЧЕСНО, округ №165 на Тернопільщині – це один з аномальних округів, де кандидат від “Слуги народу” зазнав поразки.

Під час виборчої кампанії Чайківський від імені свого підприємства “Агропродсервіс” спонсорував у межах округу різні заходи, зокрема спортивні. Його фірма влаштувала освячення фігури Ісуса Христа в селі Залізці та в місті Зборів, а в Бережанах – статуї Св. Івана Хрестителя.

Крім того, Чайківський організував на окрузі тур артистів. Він також має іменний благодійний фонд “Покрова”, який, за інформацією “ОПОРИ”, використовував ще під час виборчої кампанії 2012 року.

У Facebook нардеп повідомляє про свою роботу в парламенті та висловлює особисті позиції з тих чи інших питань. Наприклад, він критикує законопроєкт про відкриття ринку землі.

Частина запропонованих ним поправок стосувалася земельних питань, а саме унеможливлення продажу землі іноземцям, поетапного впровадження ринку землі, обмежень обсягів землеволодіння в руках однієї фізособи та однієї юрособи тощо. Поправки депутата були підтримані частково на 8%.

Він є найбільш опозиційним з-поміж нардепів Тернопільщини. З важливих законопроєктів підтримав закон про визнання добровольців учасниками АТО, прослуховування для ДБР і НАБУ та ін.; не підтримав Виборчий кодекс, судову реформу, криміналізацію кнопкодавства, покарання за незаконне збагачення, відкриття ринку землі.

Нардеп подав 13 поправок, з яких врахували тільки 3 щодо Податкового кодексу та одну – стосовно Бюджетного.

Чайківський став співавтором чотирьох законопроєктів. Він не надсилав депутатських запитів і не виступав у сесійній залі.

Чайкывський

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS