ПП «Житлотехсервіс» стало власником Івано-Франківського спиртзаводу

23 лютого 2020 19:24:46    

Івано-Франківське обласне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості продали з аукціону за 29,76 мільйонів гривень. Цілісний майновий комплекс викупило ПП «Житлотехсервіс» з Івано-Франківська.

Майно продавалось відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», інформує WestNews із посиланням на видання “Галичина“.

Спершу майно комплексу намагалися продати за 58,35 млн. гривень. За другою спробою його все ж продали за половину від оголошеної вартості.

Колишнє підприємство займає велику площу. Нові власники, пише видання,  вже отримали дозвіл на встановлення або відновлення меж двох земельних ділянок площею 7,6 га.

За даними ЄДРПОУ, засновниками ПП «Житлотехсервіс» є мешканецьЧукалівки Тисменицького району Данченко Андрій Миколайович та мешканець Львова Дудок Руслан Володимирович.

Кілька років за контроль над підприємством горілчаної промисловості області «Княгинин» точилася  боротьба. У 2018 році розпочалась процедура банкрутства підприємства. У вирішення ситуації включалися навіть органи державної влади області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники спиртзаводу «Княгинин» під судом у Львові вимагали зупинити ліквідацію підприємства

Публікація ПП «Житлотехсервіс» стало власником Івано-Франківського спиртзаводу запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS