На Прикарпатті прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку вартістю понад 11 мільйонів гривень

23 лютого 2020 20:29:13    

На Прикарпатті прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку вартістю понад 11 мільйонів гривень
Господарський суд Івано-Франківської області відкрив провадження у справі за позовом Калуської місцевої прокуратури до одного із суб’єктів господарювання про розірвання договору оренди та повернення у державну власність землі площею понад 13 гектарів вартістю понад 11…

Про це інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Так, за даними прокуратури, Головне управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надало в оренду суб’єкту господарювання строком на 25 років земельну ділянку, яка знаходиться за межами одного із населених пунктів Долинського району Івано-Франківської області для здійснення діяльності, пов’язаної з розміщенням та експлуатацією енергогенеруючих підприємств і обслуговуванням сонячної електростанції.

Однак суб’єкт господарювання систематично порушував суттєві умови договору оренди, несвоєчасно і не в повному розмірі вносив орендну плату, внаслідок чого допустив заборгованість у сумі понад 500 тисяч гривень.

Рішенням суду із відповідача раніше вже стягнуто понад 400 тисяч гривень. Проте земельна ділянка за цільовим призначенням так і не використовується, що й стало підставою для звернення до суду. 

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Франківський рибпатруль затримав браконьєрів на Дністрі, що завдали збитків на 60 тис. грн. ФОТО/ВІДЕО

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS