"Сходити до росіян в гості – свята справа": як ЗСУ зачистили позицію бойовиків – архівні кадри

25 лютого 2020 13:52:00    

Українські військові – професіонали та справжні патріоти своєї справи, втім, для того, щоби захищати країну ще ефективніше їм необхідні безпілотники та тепловізійна оптика.

Про це пишуть на фейсбук-сторінці фонду "Повернись живим". Там також оприлюднили архівні кадри зачищення позиції російських найманців на Донбасі.

Сходити до росіян в гості – свята справа. Сам Бог велів нам навідатись до них, спитати як справи, поцікавитись, за кого вони голосувати будуть на наступних виборах. Особливо, коли ми, завдяки перехопленням, знаємо про "туристів" з Москви чи Пітєра,
– підписали знімки у спільноті.

Там додають: військові знають ціну життя і кожного дня підвищують ставки, ліквідуючи все більше та більше кадрових військових російської армії.

"За їхніми плечима не один вихід на ворожі позиції. На світлинах нижче ви можете бачити одну з минулих успішних операцій. Саме в ту ніч хлопці з легкістю "зачистили" ворожу позицію, попередили наступ бойовиків і дали змогу піхоті зайняти більш вигідне тактичне положення", – зауважують волонтери.

У спільноті також пропонують допомогти українським військовим з необхідним для них обладнанням – безпілотником та тепловізійною оптикою. Вартість необхідного приладу – 92 тисячі гривень.

 

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS