Австрійська гуманітарка з апаратами штучної вентиляції легень три місяці простояла нерозмитненою на Буковині

30 березня 2020 01:14:00    

Гуманітарна допомога з Австрії для Чернівців від "Червоного Хреста", яка на понад три місяці затрималась на складах Буковинської митниці, буде передана одержувачу на початку наступного тижня

Про це на своїй сторінці повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, передає Еспресо.TV.

За його словами, вантаж зберігався на митних складах Буковинської митниці ДМС з вини Міністерства соціальної політики.

"Багато гуманітарного вантажу, який ми отримали з-за кордону, дотепер перебуває на митних складах. Через те, що десь губилися або довго розглядалися документи на розмитнення у Києві. А це - компетенція Міністерства соціальної політики", - сказав посадовець.

Він додав, що найближчим часом гуманітарну допомогу буде передано одержувачу.

"Завдяки нашим зусиллям, гуманітарний вантаж, який ми отримали із Австрії від Червоно хреста, отримав погодження в мінсоцполітики для розмитнення. На початку наступного тижня Буковинська митниця передасть його "Червоному Хресту" для подальшого використання у лікарнях Чернівецької області", - сказав голова ОДА.

Йдеться про вантаж із меблями, медичним приладдям, візками та кількома апаратами штучної вентиляції легень.

Від грудня він простоює на складах митниці, у той час як Буковина, попри те що це найменша за площею область України, наразі посідає друге місце за кількістю підтверджених хворих на Covid-19.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS