Проїзд у громадському транспорті Кропивницького дозволили не тільки за перепустками

09 квітня 2020 10:40:27    

В зв’язку з тим, що в міській раді Кропивницького не можуть забезпечити перепустками велику кількість людей одночасно, проїзд у пасажирському в міському пасажирському транспорті дозволили за посвідченнями та довідками з роботи.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

За словами начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктора Житника,  рішення про тимчасовий дозвіл проїзду у пасажирському транспорті для працівників критичної інфраструктури Кропивницького за службовими посвідченнями та довідками з роботи прийняте через необхідність забезпечення спеціальними перепустками великої кількості працівників підприємств, закладів та установ.

– Мова йде про десятки тисяч перепусток, якими треба забезпечити працівників сфер охорони здоров’я, продовольчого забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язку та комунікації, фінансових та банківських послуг, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл. Щоб кондуктори могли ідентифікувати особу, ми порадили підприємствам у довідках з місця роботи зазначати серію та номер паспорта працівника, – повідомив Віктор Житник. – Таке рішення тимчасове, поки спеціальними перепустками не будуть забезпечені усі працівники об’єктів критичної інфраструктури.

Нагадаємо, що з понеділка у громадському транспорті Кропивницького та Олександрії ввели проїзд тільки за перепустками і лише для працюючих у період карантину.

Як пояснили у пресслужбі міської ради, для цього керівництво підприємства повинне звернутися з приводу перепусток для працівників до Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради. Контакти – за посиланням тут. 

В Олександрії перепустки можна оформити в Олександрійській міській раді.

Проїзд у громадському транспорті Кропивницького дозволили не тільки за перепустками - Інтернет-видання Без Купюр Кропивницький. Автор - Без Купюр

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS