Введення “комендантської години” на Прикарпатті: стало відомо, які будуть обмеження

10 квітня 2020 14:12:18    

У Тернопільській, Івано-Франківській та Львівській областях планують ввести комендантську годину, яка діятиме у вихідні дні. Все через різке збільшення хворих на COVID-19 у цих регіонах.

Очільники ОДА пояснили, що хочуть, зокрема, запобігти масовому скупченню людей на Вербну неділю та Великдень.

Зокрема, про це йшлося під час брифінгу, який відбувся 10 квітня в Івано-Франківську.

«Ми отримали 10 тисяч покращених експрес-тестів, більшість закладів забрали на райони і міста. Цими тестами одразу має бути зроблене діагностування, зокрема, 31-ю мобільною групою, яка в нас створена. Ситуація в нас ще ускладняєтеся. Ми маємо 254 позитивних випадків, з них 17 – летальні. Очікуємо на 347 ПЛР-тестувань.

Заявляю, що до кінця тижня в нас в області буде проведено щонайменше 100 ПЛР-діагностик.

Окрім того, що була записано звернення, щодо залишення вдома, з 13:00 суботи до понеділка. Це надзвичайно важливий крок. Це відповідальність всіх нас. Ситуація в нас області тільки ускладняється», – наголосив т.в.о голови ОДА Віталій ФЕДОРІВ.

Він також пояснив, які саме діятимуть обмеження.

«Максимальне завдання – обмеження пересування людей. Фактично зроблено не дуже комфортні умови, саме для пересування людей та авто. Ці дії робляться свідомо, щоб обмежити людей, щоб вони сиділи вдома і розуміли. Мова йде про обмеження руху: не виходити, особливо в ці вихідні на вулицю. Поліція на даний час фактично має можливість штрафувати людей (на 17 тисяч) про порушення карантину», – додав він.

Нагадаємо, на Прикарпатті за добу зареєстровано 36 нових випадків коронавірусної інфекції. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Команда МОЗ їде на Прикарпаття, яке лідирує за кількістю летальних випадків від COVID19

Публікація Введення “комендантської години” на Прикарпатті: стало відомо, які будуть обмеження запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS