Вбила пневмонія: у Львові помер відомий лікар

10 квітня 2020 15:17:21    

У Львові помер відомий дитячий хірург, 39-річний Мар’ян Захарусь.

Він працював у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі “Чорнобильська лікарня” і врятував не одне дитяче життя, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Сьогодні пішов в інший світ наш друг, молодий талановитий лікар, дитячий хірург, який врятував багато життів Мар’ян Захарусь. Біль розриває душу і не знайти слова розради для його рідних і близьких. Мар’ян, його доброта назавжди залишиться в наших серцях”, – сказано в повідомленні дитячого медичного центру.

В коментарях повідомляється, що Мар’ян Захарусь повернувся в березні з Лондона. Він відразу провів тестування на коронавірус, і результат був негативним.

В центрі не уточнили причину смерті молодого лікаря, однак стало відомо, що Мар’ян Захарусь помер від важкої форми пневмонії, яка супроводжувалася супутніми захворюваннями. Як стверджують медики, коронавірус у лікаря виявлений не був.

Мар’ян Захарусь був родом з-під Львова, починав свою кар’єру в Стрийській дитячій поліклініці, і в дитячому центрі він пропрацював близько 8 років. Спеціалізувався на малоінвазивній хірургії, дитячій онкології, імплантації венозних катетерів і портів. За свою кар’єру він врятував чимало дитячих життів, його знали та любили батьки хворих малюків.

Молодий хірург не був одружений, у нього залишився тільки батько.
Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що у Олександрівській лікарні Києва від коронавірусу помер житель Дніпра. Чоловікові було 36 років.
Також раніше медики повідомляли, що пневмонія при коронавірусі може розвиватися безсимптомно.

The post Вбила пневмонія: у Львові помер відомий лікар appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS