Жителям Закарпаття, Волині та Львівщини на вихідні заборонили виходити з дому

10 квітня 2020 15:26:02    

На Закарпатті прийняли рішення про введення максимального обмеження пересування в області з 13 години суботи, 11 квітня, до 6 ранку понеділка, 13 квітня.

Про це повідомив в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

«Щоб стримати поширення інфікування коронавірусом, на цих вихідних в області ми посилюємо заходи безпеки. Регіональна комісія прийняла рішення про введення максимального обмеження пересування. Це означає, що починаючи із 13-ї години суботи, 11 квітня, до 6-ї години ранку понеділка, 13 квітня, люди не виходитимуть з дому», – заявив він.

Голова Закарпатської ОДА також провів зустріч з керівництвом Закарпатської поліції. На якій говорили про рейдові перевірки дотримання самоізоляції тими, хто повернувся з-за кордону.

За словами в.о. голови ОДА, у ці дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі, службу нестимуть працівники органів Нацполіції та Нацгвардії.

«Штрафів у 17 тисяч гривень порушникам карантину уникнути не вдасться», – наголосив він.

Також Гетманенко зазначив, що у містах проводитимуть санітарну обробку протягом усіх вихідних.

Богослужіння відбуватимуться у режимі відеотрансляції.

Крім того, на Волині та Львівщині у вихідні та святкові дні вводитимуть режим максимального обмеження пересування.

«Починаючи з 11 квітня, у вихідні дні в області вводиться режим максимального обмеження пересування. Зокрема, з 13.00 суботи до 06.00 год. понеділка волинян просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь», – повідомляє пресслужба Волинської обласної держадміністрації.

Як пояснили в ОДА, до додаткових обмежувальних заходів вдаються, враховуючи епідемічну ситуацію, яка складається в регіоні. 

З аналогічним закликом до мешканців Львівщини звернувся й голова ОДА Максим Козицький.

«Прошу вас утриматись від пересування і перебування у громадських місцях на цих вихідних. Від 13:00 суботи до 6 ранку понеділка. Ці обмеження вводяться задля збереження нашого з вами здоров’я та мінімізації поширення захворюваності серед населення», – зазначив очільник Львівщини.

Повідомляється, що аналогічні заходи анонсували голови Київської та Івано-Франківської обладміністрацій.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS