“Щасливий вже ніколи не буде”: стало відомо, як живе Мурат Налчаджиоглу після розлучення з Лорак

21 травня 2020 08:57:32    

Українська співачка Ані Лорак в 2019 році розійшлася зі своїм чоловіком Муратом Налчаджиоглу. Пара була однією з найкрасивіших і успішних. Їхня історія починалася казково: в далекому 2005 році вони зустрілися на березі Чорного моря в Анталії. Мурат закохався в українську зірку, а Ані Лорак присвятила коханому пісню «З першого погляду».

У 2009 році вони зіграли красиве весілля, а через два роки на світ з’явився плід їхнього кохання – дочка Софія.

Однак у 2017 році співачка дізналася про численні зради Мурата. Кароліна не змогла пробачити зраду і оголосила про розлучення. Мурат часто бачиться з дочкою і підтримує добрі стосунки з Лорак.

На цей момент Мурат займається виробництвом і продажем косметичної продукції. Компанія Farmasi – одна з відомих турецьких експортерів. Вона виробляє косметику, парфумерію, засоби догляду за шкірою.

Згідно з даними сервісу YouControl, кінцевим бенефіціаром Farmasi – Україна є колишній чоловік Ані Лорак. На сторінках компанії в Facebook є згадки про те, що він займає в ній пост генерального директора.

Шанувальники відзначають, що “як би вдало кар’єра не складалася, щасливий вже ніколи не буде, адже втратив королеву”.

The post “Щасливий вже ніколи не буде”: стало відомо, як живе Мурат Налчаджиоглу після розлучення з Лорак appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS