Взяти під арешт! Аваков приголомшений – відразу накрили. Нардепа “прибрали”. Підняли всіх

24 травня 2020 08:40:51    

З приводу нардепа, самовисуванця по 208 округу Чернігівщини Валерія Давиденко, та інциденту який склався – своїми думками поділився телеграм канал КЛИМЕНКО – ТАЙМ.

Абсолютно не схильні коментувати це з позицій “ми повернулися в 90-е” або “ви подивіться, у що перетворилася країна”. Це політична риторика.

По ряду критеріїв Україна так і не вийшла з 90-х до 2020 року. І вже тим більше не варто говорити про те, що “в країні бардак при Зеленському”. Цей бардак був до нього, і більш ніж упевнені – залишиться після, пишуть журналісти Клименка.

Бізнес-історії з летальними наслідками (а в цьому випадку, практично не сумніваємося, мова саме про таку ситуацію) були і залишаються в Україні. І не тільки. За великі і брудні гроші вбивають в Україні рівно так само, як вбивають в Росії, Європі чи Штатах.

Інше питання – що в більшості інших країн люди з кличкою “Кабанчик” (саме така була у Давиденко) не стають нардепами.

Зараз є версія, що це самогубство. Цілком припускаємо. Але знову ж таки вже явно не через політику. Або щось особисте, або знову ж гроші. Крапку тут має поставити слідство.

Група “Довіра”, в яку входив Давиденко – це спочатку група бізнесменів (в українському розумінні цього слова) і лобістів. Ми про них писали вже не раз, підкреслили журналісти телеграм каналу Клименко – тайм.

До речі, те, що Арсен Аваков зливає факт вбивства або фото вбитого через своїх нардепів або екс-нардепів, щоб нарощувати їм цитованість – це ще один лакмус для оцінки стану правоохоронної системи України.

В свою чергу, екс – нардеп Ігор Мосійчук, зазначив:

Наразі прокуратура готує заяву для ЗМІ, що народний депутат з групи «Довіра» Валерій Давиденко покінчив життя самогубством.

Я НЕ ВІРЮ!!!

Йолопи, повторюся візьміть під охорону а краще зразу під арешт його колегу Бориса Приходька!
Два мільярда гривен з аграрного фонда не хухри мухри…

Варто зазначити, що прогноз Мосійчука не справдився, адже пізніше у прокуратурі зазначили, що відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

В свою чергу, Народний депутат з парламентської групи “Довіра” Сергій Шахов вважає, що його колегу Валерія Давиденка прибрали

“Я переконаний, що ця людина не могла скоїти це. Я наполягаю на тому, що його вбили і треба робити розслідування… Бачилися з ним у парламенті, на засіданні ми не спілкувалися з ним. Але я переконаний, що якби були якісь проблеми, він би порадився”.

Заступник міністра МВС Антон Геращенко розповів, що тіло парламентаря виявили в туалеті, і що поліція та прокуратура будуть перевіряти всі можливі версії трагедії.

The post Взяти під арешт! Аваков приголомшений – відразу накрили. Нардепа “прибрали”. Підняли всіх appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS