Інфаркти та інсульти лікуватимуть безкоштовно

28 травня 2020 00:36:19    

У червні з'являться нові безкоштовні послуги в лікарнях, увійдуть в обіг нові гроші, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

1 червня офіційно запрацює автоматична фото- та відеофіксація порушень правил дорожнього руху. Навесні діяла в тестовому режимі на Київщині.

У Міністерстві внутрішніх справ планують встановити 700 камер.

 Вони потрібні. Можуть зробити водіїв відповідальнішими, наведуть лад на шляхах, каже експерт громадської організації "Європатруль" В'ячеслав Коновалов, 44 роки. Однак для ефекту треба десятки тисяч камер.

Із 1 червня додатково фінансуватиметься первинна й екстрена медична допомога. Безкоштовно лікуватимуть гострий інфаркт міокарда, мозковий інсульт у стаціонарних умовах, коронавірусну хворобу.

 Усі лікарні, що надають допомогу хворим, отримають не менше грошей, ніж торік. У липні плануємо підняти зарплату лікарям наполовину, говорить міністр охорони здоров'я 44-річний Максим Степанов.

25 червня стартує ЗНО. Триватиме до 17 липня. Міністерство освіти збільшило кількість кімнат для його проведення. В кожній буде не більш як 15 абітурієнтів. Усіх безкоштовно забезпечать масками й антисептиками.

 Парти розсунуть. Писатимуть тести при відчинених дверях і під наглядом медиків. На вході перевірятимуть температуру, каже мати випускника 40-річна Тетяна Сомова з Києва.

У червні з'являться 10-гривневі монети. Паперові банкноти з обігу не вилучатимуть.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS