Всі на штурм РГК НАБУ!

29 травня 2020 11:40:14    

13902969_original.pngЮрій Гудименко: Я пригадую, яка була драма, коли ми два роки тому вперше йшли у Раду громадського контролю НАБУ. Ціла низка людей підняла хай, що це рейдерство, що це атака, що це ай-яй-яй. Хоча ми вели всього трьох людей на 15 місць.

Наша трійка відпрацювала рік у РГК НАБУ. Ані скандалів, ані зашкварів. Спокійна нормальна робота.

Минулого року також була драма, але вже менша. Рейдерське захоплення, ай-яй-яй. Клята «Демсокира», ай-яй-яй.

І знову: жодного скандалу. Жодного зашквару. Працювали у комісіях, публічно звітували, привертали увагу до проблем НАБУ, коли це було потрібно. Монобільшість навпаки.

Зараз наш третій похід до РГК НАБУ. Ми йдемо туди, аби працювати і контролювати. Ми це вже довели двома роками стабільної праці. Окрім нас туди йдуть представники Руху Ветеранів України, яких також можна підтримати, а також протеже Бужанського з ватних телеканалів ЗІК та НАШ, і членкиня партії Шарія, яких підтримувати не треба.

Наших 10, ветеранів 5. Місць 15. Проголосуй, аби вата не потрапила до РГК НАБУ прямо зараз.

Покрокова інструкція до голосування.

Крок 1. Тиць сюди — це сайт для інтернет-голосування за кандидатів до РГК НАБУ. Голосування розпочалось о 9:00 і завершується о 20:59, тому робіть це тут і зараз. Не відкладайте на потім.

Крок 2. Тицьнути кнопку «Розпочати голосування», пройти тест та погодитися з умовами голосування.

Крок 3. Вказати електронну адресу — на неї буде надіслано код підтвердження ̶п̶р̶о̶ ̶ч̶и̶п̶у̶в̶а̶н̶н̶я̶ , який необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.

Крок 4. Вказати номер мобільного телефону (український GSM-оператор), на який буде надіслано sms-повідомлення з кодом. Цей код необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.

Крок 5. Обрати кандидатів, поставивши позначки навпроти їх прізвищ і натиснути кнопку «Проголосувати». Ось, до речі, ці люди. Цифра перед прізвищем відповідає порядковому номер у списку всіх кандидатів.

4. Божков Денис Анатолійович — ГО «КСЕНОС»
6. Гореславцев Артем Михайлович — ГО «АСТАРТЕС»
8. Євтифєєв Валерій Олександрович — ГО «АСТАРТЕС»
10. Іванченко Владислав Юрійович — ГО «СОРОРІТАС»
17. Колодько Тарас Олександрович — ГО «КСЕНОС»
19. Кузьмич Богдан Володимирович — ГО «Демократична Сокира Орди»
24. Оксимець Богдан Олександрович — ГО «АСТАРТЕС»
26. Прудковських Віктор В’ячеславович — ГО «СОРОРІТАС»
27. Савчук Марк Сергійович — ГО «Демократична Сокира Орди»
30. Симоненко Ігор Вікторович — ГО «Демократична Сокира Орди»

І останній, але не менш важливий, крок — максимально поширити цю інформацію. Батьки, діти, сусіди, колеги… Надсилайте цей допис усім, з ким недавно листувались. Не жалійте нікого! Зробіть репост. Проголосували — ставте “+”. Не проголосували — виправляйтесь і ставте “+”! Для нас це важливо.

5 хвилин вашого часу = велика перемога для нас усіх.

До бою!

Демократична Сокира

Читати далі »