Порушення законів Зеленським наживо

04 червня 2020 00:24:52    

Сьогодні відбувся черговий акт насильства Зеленського над законами. Цього разу — в присутності численних свідків та наживо з трансляцією у фейсбуці.

Перебуваючи з візитом на Хмельниччині, Зеленський зустрівся з представниками бізнесу. Вони нажалілися, що у них є труднощі з виплатою та реструктуризацією кредитів, взятих в державному "Укрексімбанку". Пан президент увімкнув режим доброго царя і одразу взявся за телефон. Безпосередньо під час зустрічі (тут з 53:20) він зателефонував голові правління "Укрексімбанку" Євгену Мецгеру і, фамільярно називаючи його Женею, почав вимагати дати кредитні канікули на рік: "Будь ласка прийміть таке рішення, щоб люди могли погашати кредити через рік. У них зараз немає грошей через коронавірус".

За законом ніякого механізму роздачі президентом вказівок банкам не передбачено, вони повинні слухатися тільки Нацбанку, який є незалежним. Завдяки незалежності Нацбанку, запровадженій під час реформи банківської системи в 2015 році, у нас не обвалилися банки під час коронакризи (на відміну від криз 2008 та 2014 років), а інфляція скоротилася до планових 5% річних. Зараз Зеленський намагається це все зруйнувати.

Нагадаю, що трішки раніше, під час пресконференції, Зеленський по–блюзнірськи сказав: "Ми дотиснемо банківську систему України, незважаючи на те, що вона у нас дуже, дуже, дуже незалежна. Ми її дотиснемо".
А Єрмак в лютому обіцяв: ""Я зроблю все, щоб не було ніякого телефонного права і втручання в державні процеси, ніяких інтриг. Усе буде прозоро і чесно" — а зараз сидить поруч із Зеленським і вдає, ніби не помітив жодного телефонного права.

Ще цікава деталь про того самого "Женю" Мецгера, якому Зеленський роздає вказівки. Євген Мецгер та його дружина Юлія — давні друзі "95 кварталу". Вони особливо тісно дружать з Оленою Кравець (яка в "Кварталі" грає Юлю Тимошенко), але добре знайомі і з Зеленським, разом проводять час на корпоративах та вечірках. Після приходу кварталчуків до влади справи у Мецгерів пішли стрімко вгору: пан Мецгер з члена правління виріс до посади голови правління "Укрексімбанку", а пані Мецгер (яка взагалі до того була юристом середньої руки) зненацька стала членом наглядової ради "Приватбанку". Отакі–от справи.

Написал hardperder на ukraine.d3.ru / комментировать

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS