Поклонській порадили випити воду з Дніпра у Чорному морі

03 червня 2020 23:46:00    

Колишня "прокурорка" анексованого Криму, депутатка нелегітимної Держдуми РФ Наталія Поклонська, яка заявляє про те, що Україна зобов’язана відновити подачу на півострів дніпровської води, може знайти воду з Дніпра у Чорному морі.

Таку заяву в ефірі ObozTV зробив експостійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін. "Дніпро – величезна річка, яка тече через 3 країни і потім впадає в Чорне море. Якщо пані Поклонська хоче дніпровської води, то вона може пити її прямо в Чорному морі. Піти на пляж, і, як-то кажуть, насолоджуватися", – зауважив він.

Дипломат назвав "абсолютно фейковими" тези Поклонської на тему подачі води до Криму. Зокрема, про те, що неподання води нібито порушує права корінних народів півострова, про що "експрокурорка" написала у зверненні до ООН. "Можна подумати, що ООН не пам’ятає про заборону Меджлісу, не пам’ятає про переслідування кримських татар", – сказав Бабін.

Він також підловив Поклонську на маніпулюванні історичними фактами. "Поклонська стверджувала, що канал будували за часів, коли Крим був російським. Але, вибачте, канал почали будувати в 1956 році, а Крим возз’єднався з Україною в 1954 році. У них що, Google там немає, врешті-решт?" – обурився дипломат.

"Усі вимоги пані Поклонської не існують у реальності – вони існують в паралельному вимірі", – підсумував він.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS