Заступник голови Херсонської облради Віталій Булюк запрошує летіти до Львова

04 липня 2020 22:50:05    

Тепер херсонці можуть собі це дозволити і сьогодні, 4 липня вже зустріли перший літак Львів-Херсон в Херсонському аеропорту, — повідомив Віталій Булюк:
— Відкриття нового рейсу — це завжди вагома подія для будь-якого аеропорту, а в таких непростих умовах, це ще й невеликий подвиг. Безмежно радий, що Херсонський аеропорт — комунальне підприємство Херсонської облради, потроху виходить із коронавірусного піке і що Захід летить на Південь, а Південь — летить на Захід.
На нашій мальовничій Херсонщині є чим порадувати і вразити гостей. Навіть не встояв голова Львівської обласної ради і сьогоднішнім рейсом прилетів до нас зі своєю сім'єю. Лише відпочинком наш колега не відбудеться.
Ми вже спланували попрацювати щодо взаємовигідної співпраці між різними туристичними агентствами Херсона і Львова. Коли ми зустрічали делегацією, одна львів'янка посміхаючись нам сказала, що дуже рада відкриттю цього напрямку — якась година і вже на місці, і не потрібно 19 годин витрачати на потяг. Хто їздив поїздом Херсон-Львів, той її зрозуміє.
Так що цей рейс, можна вважати новим поштовхом, який дасть змогу приймати якнайбільше туристів у нашому краї. А це, в свою чергу, допоможе до кінця року нашому аеропорт вийти на ті потужності, на які він заслуговує і вони будуть не меншими, ніж ми мали у минулому році. Є такі сподівання і ми робимо все, аби цього досягти!, — наголосив Віталій БУЛЮК.

Сообщение Заступник голови Херсонської облради Віталій Булюк запрошує летіти до Львова появились сначала на Новости Херсонщины.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS