Covid-19 у Коломиї: не працює Ратуша та департамент соцзахисту

05 липня 2020 01:32:29    

У місті Коломия Івано-Франківської області закрили Центр надання адміністративних послуг через коронавірус у його співробітників.

Також тимчасово не працює Ратуша, у якій розташована міська рада, та департамент соцзахисту. Про це повідомив міський голова Коломиї Ігор Слюзар під час прямого ефіру у Facebook.

Він розповів, що у двох осіб, які працюють в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП), ІФА-тестом виявили коронавірусну хворобу. Йдеться нібито про працівника паспортного відділу і керівника ЦНАПу. Їх мають мають перевірити ПЛР-тестом 6 липня, щоб переконатися у хворобі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус виявили у вчителів, які мали проводити ЗНО

"Відповідно ми закрили ЦНАП і, поки не протестуємо тих людей, у яких є підозра, й їхнє коло спілкування, ми не можемо відкривати ЦНАП... На сьогодні у нас закриті департамент соцзахиту, міськрада сама Ратуша і ЦНАП. У понеділок після дезінфекції усі керівники, які отримали негативний тест, виходять на роботу", - сказав Слюзар.

Водночас, на сторінці ЦНАПу у Facebook сказано, що прийом громадян має відновитися 13 липня.

Нагадаємо, у міського голови Коломиї Івано-Франківської області Ігоря Слюзара та його заступника виявили коронавірус. Вони пішли на самоізоляцію на два тижні. Найближче коло контактних осіб також пройшли тестування.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS