Без екскурсій: у Рівному запрацює краєзнавчий музей

16 липня 2020 15:02:49    

Сьогодні на міській комісії ТЕБ та НС у Рівному дозволили запрацювати закладами культури. Наші журналісти поцікавилися, коли планує запрацювати краєзнавчий музей Рівного.

“У вівторок ми плануємо вже відвідувачів запросити до наших екскурсійних залів, хоча, напередодні, в суботу, ми вже відкрили майданчик оглядовий. Відвідувачі, які будуть приходити до нас на нові виставки, під час карантину, будуть дотримуватись тих вимог, які сьогодні існують – це перебування однієї людини на території 5 квадратних метрів. І ми, поки що, принаймні, до кінця цього місяця, не будемо робити екскурсійне обслуговування, люди будуть самі будуть оглядати ті виставки, які ми підготували, а плануємо, що з першого серпня ми будемо робити екскурсійне обслуговування”, – розповів  Олександр Булига директор Рівненського краєзнавчого музею.

Та додав, що раніше екскурсійні групи відвідувачів могли сягати 30 людей, однак відтепер цю кількість зменшать. За словами директора під час карантину працівники музею займалися науково-дослідною роботою та готували нові виставки для відвідувачів.

 

The post Без екскурсій: у Рівному запрацює краєзнавчий музей appeared first on ТРК Ритм.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS