Cуд скасував розпорядження Симчишина про оголошення догани Путіну

08 вересня 2020 08:00:16    

Facebook Twitter

Хмельницький окружний адміністративний суд рішенням від 1 вересня цього року визнав необґрунтованим, протиправним та скасував розпорядження Хмельницького міського голови про оголошення догани Володимиру Путіну за неналежне виконання посадових обов`язків, невиконання наказу начальника управління житлово-комунального господарства.

На думку суду, при застосуванні до позивача  дисциплінарного стягнення не було  повно та всебічно з`ясовано обставини, що призвели до  невиконання наказу. І хоч суд загалом не заперечує права  Хмельницької міської ради застосовувати заходи дисциплінарного впливу  щодо працівників  органу місцевого самоврядування,  зазначений процес повинен бути  максимально прозорим,  обґрунтованим та мотивованим.

Нагадаємо, що нещодавно у колишнього заступника начальника управління житлово-комунального господарства з питань житлового господарства Хмельницької міськради і ексрадника мера Володимира Путіна стріляв з травматичної зброї член ВО “Свобода” Олександр Сіротін. За цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст 296 ККУ (“Хуліганство”). Санкція цієї статті передбачає тюремний термін – від трьох до семи років.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS