Повне обмеження масових заходів: що відбувається у прикордонні академії, де виявили коронавірус

08 вересня 2020 13:06:43    

Facebook Twitter

У Хмельницькому Національна академія Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького діють посилені протиепідемічні заходи, зокрема, загальний температурний скрінінг персоналу та забезпечення дезінфікуючими засобами, контроль маскового режиму, диференційований розклад проведення занять для курсантів та слухачів, повне обмеження загальних зібрань, нарад, масових заходів.

Як зазначено на сайті вишу, дотримання максимальних обмежувальних заходів дозволяє кількатисячному колективу навчального закладу провадити та забезпечувати якісний навчальний процес. За необхідності академія готова організувати навчання курсантів та роботу викладацького складу за дистанційною формою.

З початку пандемії коронавірусної хвороби у прикордонній академій зафіксовано 14 позитивних тестів на COVID-19. Із загальної кількості військовослужбовців та працівників академії, які отримали лабораторне підтвердження захворювання на коронавірус, одужали 4, ще 10 осіб продовжують лікуватися амбулаторно за місцем проживання. Стан хворих задовільний.

Також під контролем медиків наразі перебувають 120 співробітників, які контактували з хворими.

Нагадаємо, що 5 вересня відбулися урочисті заходи на території прикордонної академії, участь у яких брали майже 400 курсантів, Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко,  народні депутати України, голова Хмельницької ОДА.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS