Інформація для співвласників, квартири яких внесені у додатки до протоколів засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення

08 вересня 2020 16:46:09    

Інформація для співвласників,

квартири яких внесені у додатки до протоколів засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води /далі-Комісія/.

Відповідно до п.6 ч.2 ст.4 Закону України від 09.11.17р. за №2189-VIII Про житлово – комунальні послуги”, наказом Мінрегіону України від 26.07.19р. за №169 затверджено “Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення /далі-ЦО/ та постачання гарячої води /далі – ГВП та ГВ/” /далі-Порядок/.

Пунктами Порядку передбачено:

– Відокремлення (відключення) квартири… від ЦО та ГВП здійснюється у міжопалювальний період не пізніше ніж 01 жовтя… (п.8 Розділу ІІІ);

– У разі виконання робіт із відокремлення (відключення) від ЦО та ГВП… власник квартири… письмово повідомляє виконавця послуг з постачання теплової енергії…, з постачання ГВ… про дату і час виконання робіт з відокремлення (відключення) не пізніше ніж за 15 календарних днів до дня виконання таких робіт… (п.12 Розд. ІІІ);

– Після завершення робіт із відокремлення… квартири… від ЦО та ГВП складається акт про відокремлення(відключення) квартири… від мереж ЦО та постачання ГВ… /далі-Акт/

Після підписання Акта виконавець відповідної комунальної послуги повідомляє власника про перегляд умов або розірвання договору про надання послуги” (п.13 Розд. ІІІ)”.

У протоколах засідання Комісіїв тому числі визначено:

-“…Відокремлення (відклюення) квартири… від ЦО та ГВП здійснюється у міжопалювальний період не пізніше ніж 01 жовтня” (п.4).

Враховуючи вищевикладене, а саме що відокремлення (відключення) квартири від ЦО та ГВП здійснюється не пізніше ніж 01 жовтя та власник квартири письмово повідомляє про це виконавця послуг з теплопостачання не пізніше ніж за 15 календарних днів до дня виконання таких робіт, бажаючі провести роботи у 2020році можуть подати відповідну заяву тільки по 15.09.2020року включно.

Звертаємо увагу, що на виконання вимог Порядку, заяви про дату і час виконання робіт з відокремлення (відключення) квартир подані після 15.09.2020року не зможуть бути розглянуті і будуть залишені без позитивного розгляду у поточному 2020році.

Беручи до уваги, що при подачі відповідних заяв після 15.09.2020року будуть порушені вимоги п.12 Розд. ІІІ Порядку, представниками КП “ТМТКЕ” не буде підтверджено в Акті факт відокремлення(відключення) квартири від ЦО та ГВП і, як наслідок, без оформлення Акту не може бути проведено перегляд умов або розірвання договору про надання послуги (п.13 Розд. ІІІ).

У випадку відсутності згаданого письмового повідомлення до 16.09.2020року, при бажанні Споживачі зможуть продовжити послідовні дії по відокремленню (відключенню), які передбачені пунктами Порядку, після закінчення опалювального сезону 2020/2021р.р.

З повагою, адміністрація КП “ТМТКЕ”

The post Інформація для співвласників, квартири яких внесені у додатки до протоколів засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення appeared first on Тернопіль житлово-комунальний.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS