Ще одна ведуча 1+1 захворіла на COVID-19: якими були перші симптоми

09 вересня 2020 11:58:56    

Ведуча “Сніданку з 1+1” Неля Шовкопляс поділилася, що заразилася новим коронавірусом.

За словами Шовкопляс, наприкінці минулого тижня вона стала почуватися зле. У неї дуже боліла голова та мучила ломота у тілі.

“У мене це протікало так: через сильний головний біль, через сильну ломоту в тілі. Я звернулася до лікаря і він мене за цими ознаками, ще за тим, що у мене повністю зникло відчуття смаку та зникло відчуття ароматів, відправив мене на ПЛР-тест”, – поділилася Неля.

Шовкопляс зізналася, що ще перед походом до лікаря здогадувалася, що це коронавірус. Бо ознаки були дуже схожі з тими, які раніше у себе в Instagram описувала колега Нелі Марічка Падалко.

“Єдине, що хочу зазначити, що за всі ці дні хвороби у мене тільки один раз було підвищення температури. А так, відчуття, ніби абсолютно безсимптомно. Немає ані кашлю, ані нежиті, ані шаленої високої температури. Тільки ломота в тілі і тільки отакий сильний головний біль.”

Неля поділилася, що декілька днів тому у неї з’явилися додаткові симптоми, які більше схожі на ротовірусну інфекцію. Зараз стан ведучої більш менш стабільний. Щодо лікування, Шовкопляс зауважила, що воно симптоматичне:

“Лікування дуже просте виявилося. Лікуємося  симптоматично. Тобто, якщо температура, збиваємо температуру, якщо сильний головний біль і ломота в тілі, п’ємо знеболювальні. Бо дійсно, декілька ночей нормально спати я не могла через ломоту”, – зізналася ведуча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає реанімація з хворими на COVID-19. ВІДЕО

Публікація Ще одна ведуча 1+1 захворіла на COVID-19: якими були перші симптоми запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS