Чиновники Новосанжарської РДА звинуватили ОТГ у бездіяльності

09 вересня 2020 11:39:00    

Про це 8 вересня поінформували на офіційній сторінці районної державної адміністрації у Facebook, виклавши відповідні фотодокази. 

Зазначається, що обрана влада Нових Санжарів і Руденківки не проявляє ініціативу щодо виявлення та знешкодження екологічно небезпечної рослини, яка провокує алергічні захворювання у людей.

«Подібна ситуація в усіх населених пунктах району. Депутати місцевих рад зобов’язані дбати про здоров’я громадян на території своєї відповідальності. Адже їх робота не обмежується лише участю у засіданнях комісій та сесій», — йдеться на сторінці Новосанжарської РДА.

##READALSO_36256##

Самі ж чиновники, окрім висунення докорів і звинувачень на адресу вказаних об'єднаних територіальних громад, чомусь не поспішають із ними взаємодіяти.

Хоча згідно з пунктом 3 статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" до компетенції перших якраз входить виконання програм з охорони довкілля, зокрема й систематичне винищення амброзії.

«Вона росте всюди — від узбіч польових доріг до людних вулиць селищ, при цьому викликає небезпечний амброзійний поліноз. На жаль, Новосанжарський район не може похвалитися організованою боротьбою з цим шкідником», — підсумували у пресслужбі РДА.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS