Зеленський маніпулював, аби виграти вибори

09 вересня 2020 13:06:00    

Відтак справа щодо завезення вугілля з окупованого Донбасу для теплоелектростанцій через нідерландський порт Роттердам фактично закрита розслідувачами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Боротися з її ініціаторами Володимир Зеленський не збирався, нещодавно повідомили на офіційному сайті Центру протидії корупції.

Слід зауважити, що впродовж 2016-2018 років "чорне золото" імпортували за ціною від 40 до 70 доларів за тонну, а продавали безпосередньо для потреб вітчизняних ТЕС вже від 90 до 120 доларів.

##READALSO_36482##

Таким чином, схема "Роттердам+" призвела до збитків бюджету на загальну суму 18,87 мільярда гривень, з яких 14,3 мільярда отримали приватні компанії — головні бенефіціари грабіжницького цінового механізму.

Торік у серпні САП не змогла підтвердити корупційну складову, оскільки проведена експертиза не виявила фактів умисного заподіяння шкоди державі через застосування вказаної формули.

Між тим, один з її творців — Ахметов, — якого разом із Порошенком варто притягнути до відповідальності, нині є монополістом вітчизняного енергетичного ринку.

Фактично, донецький олігарх замінив собою схему "Роттердам+", вкотре нажившися на простих українцях, чому посприяла команда Зеленського.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS