Укравтодор захистив “Онур”, який кілька місяців не міг розпочати ремонт багатостраждальної дороги на Хмельниччині

09 вересня 2020 16:32:23    

Facebook Twitter

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков пояснив, чому новий підрядник, турецька компанія “Онур” тривалий час не розпочинала реконструкцію дороги М-12  у Хмельницькій області.

Про це він сказав під час робочого візиту президента на Хмельницьку АЕС у середу, 9 вересня.

“Були дві речі, які не дозволяли розпочати роботи. Це дозвіл ДАБІ, який вони вже отримали. І другий момент – корегування проєкту. Адже проєкт, за яким будувала китайська компанія, був складений три роки тому. Якщо коротко сказати, то два тижні тому турецький підрядник розпочав земельні роботи, а відсьогодні – фрезерують саму дорогу. До кінця року плануємо покласти два шари асфальту на найгірших ділянках, щоб запезпечити під’їзд до Вінницької області”, – заявив керівник Укравтодору.

Як писав НГП, на початку червня 2020 року голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков заявив, що компанія “Онур” виграла тендер на капремонт дороги М-12  у Хмельницькій області. Проєкт фінансується за кошти Світового банку, а дорожні роботи планувалося відновити з 1 липня.

Як відомо, 3 червня 2019 року Світовий банк припинив контракт з китайською фірмою Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd., з якою у жовтні 2017 року було підписано контракт на 38,5 млн дол. на реконструкцію дорого М-12 на Хмельниччині.

Загалом, підрядник побудував 3,9 км нової дороги від Голоскова до Меджибожа, але її введення в експлуатацію залишається не можливим через те, що він не поклали останній шар асфальту.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS