Суд закрив справу проти підлеглого Симчишина, на якого склали адмінпротокол

11 вересня 2020 21:23:33    

Facebook Twitter

Хмельницький міськрайонний суд закрив “карантинну” справу проти начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергія Ремеза.

Відповідне рішення було ухвалено 10 вересня.

У середині серпня працівники хмельницького відділу поліції склали адміністративний протокол на пана Ремеза як організатора пінної вечірки, що відбулася на міському пляжі у рамках фестивалю «My Fest» за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення правил карантину щодо людей»). Зазначалося, що 12 серпня з 22.10 до 23.00 він не забезпечив дотримання дистанції між учасниками (не менше 2 м), яких було близько 400 осіб.

У суді адвокат посадовця Костянтин Костенко подав клопотання з проханням долучити до справи наказ Сергія Ремеза, яким відповідальними особами за проведенням вказаного масового заходу визначено головного спеціаліста Козачок і заступника начальника управління Олену Мандзій.

Крім цього, захисник додав, що співорганізатором фестивалю виступила Молодіжна громадська рада. Однак правоохоронці не складали жодних адмінпротоколів щодо згаданої організації.

Сам Ремез не прибув на засідання через виробничу необхідність, як пояснив його адвокат.

Під час дослідження матеріалів адмінсправи суддя Світлана Дручкова побачила ряд недоліків. Так, фототаблиці зі скупченням людей, надані поліцейськими, не містили підписів та інформації про їхнє походження; незавірена відповідним чином програма фестивалю «My Fest»; візуалізацію епідемічних показників Хмельниччини додано без зазначення дати створення цього документу.

У письмових поясненнях Ремез зауважив, що початок пінної вечірки довелося дочасно припинити через не дотримання фізичної дистанції, оскільки частина глядачів скупчилася біля сцени.

Також суд переглянув надане відео тривалістю 20 секунд, з якого важко ідентифікувати конкретну локації розважального заходу.

Зауважимо, що захисник начальника управління молоді та спорту просив суд повернути на доопрацювання протокол про адмінправопорушення для усунення недоліків. Однак після нарадчої кімнати суддя ухвалила рішення закрити справу за відсутністю складу адмінправопорушення.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS