Вибори ректора ХУУП: обласна комісія чекає роз’яснень від Міносвіти щодо третього походу Олега Омельчука

13 вересня 2020 12:47:00    

Facebook Twitter

Комісія обласної ради опрацювала документи від претендентів на посаду ректора комунального закладу “Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова”.

За даними пресслужби облради, загалом виявили бажання поборотися за керівну посаду двоє кандидатів – нинішній ректор Олег Омельчук та проректор цього вишу Ірина Ковтун.

Члени комісії з’ясували, що кандидатура претендента та документи, подані пані Ковтун, відповідають вимогам Закону України «Про вищу освіту». Тому комісія вирішила запропонувати голові обласної ради внести до Хмельницького університету управління та права її кандидатуру для голосування.

Олег Омельчук. Фото з “Фейсбуку”‘

Щодо кандидатури Омельчука, то члени комісії рекомендували департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації звернутись до Міністерства освіти і науки України з питання прискорення надання роз’яснень правильного тлумачення статті 42 Закону України «Про вищу освіту» із наданням її на розгляд комісії та рекомендувала членам комісії зробити перерву в засіданні комісії до 16 вересня 2020 року.

Зауважимо, що ст. 42 Закону України «Про вищу освіту» гласить: “Одна і та сама особа не може бути керівником відповідного закладу вищої освіти більше ніж два строки”.

Вибори ректора Хмельницького університету управління та права відбудуться 29 вересня 2020 року.

Як писав НГП, на початку вересня 2015 року Олега Омельчука переобрано ректором ХУУПу на другий термін.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS