У Фінляндії вандали спаплюжили 2 пам'ятники маршалу Маннергейму

14 вересня 2020 09:28:00    

Про подію, яка сталася у минулий четвер, 10 вересня на своїй сторінці у Facebook повідомив представник партії "Справжні фіни" Оссі Тійгойнен.

За його словами, правоохоронці фінляндської столиці закрили очі на акт вандалізму, оскільки він відбувся на тлі перенесеного урядом щорічного ґей-параду.

«Прем'єр-міністр Санна Марін захищає ліворадикальний рух BLM, беручи участь у марші секс-меншин. Але при цьому доля культурного надбання нації її аж ніяк не обходить», ‒ зауважив націоналіст Оссі Тійгойнен.

##READALSO_36933##

Водночас у місті Тампере невідомі особи також "відзначилися" плюндруванням пам'ятника Маннергейму у повен зріст — його залили червоною фарбою, написавши на постаменті звинувачення у вчиненні маршалом воєнних злочинів.

Не буде зайвим нагадати, що за останній час фінські ліворадикали вже не стидаються паплюжити й могили героїв Другої світової війни.

Безсумнівно, теперішня активізація вандалів у Фінляндії збіглася з "антирасистськими" протестами у США та ЄС.

Адже їхні учасники намагаються переглянути історичну спадщину на догоду ситуативним ідеологічним примхам, несучи культурний занепад всій західній цивілізації.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS