Зарплати шахтарів "ДНР" впали до мінімуму

14 вересня 2020 10:30:00    

Після захоплення частини Донбасу проросійськими терористами зарплати у шахтарів на непідконтрольних територіях суттєво впали. А з посиленням впливу у регіоні олігарха Сергія Курченка, доходи знизились у декілька разів.

0121_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb) Про це йдеться в публікації російського сайту Baza. У матеріалі зазначається, що наближений до президента-втікача Віктора Януковича бізнесмен Курченко послідовно прибрав до рук спочатку виробництво на території "ДНР" і "ЛНР" металу, вугілля та іншої продукції.

А потім за підтримки Москви захопив всю логістику і збут. "Республіки" повністю втратили можливість заробляти.

"Коли торгували ми самі, шахтарі на підприємствах отримували 30 тис. рублів (близько 10 тис. грн, - Ред.) зарплати. На соціалку в республіці так-сяк вистачало. Коли вліз "Внешторгсервіс" (компанія Курченка, - Ред.), зарплата на шахтах поступово впала наполовину і нижче. Потім підприємствам нахабно перестали платити – продукцію брали в борг. В результаті шахтарям і співробітникам інших підприємств, переданих в управління ВТС, взагалі почали затримувати зарплати", – з посиланням на слова представників "керівництва ДНР" повідомив сайт.

Для порівняння, зарплата шахтарів на Донбасі у 2013 році становила від 10 тис. гривень (поверхню) до 50 тис. гривень (підземні спеціальності).

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS