Атмосферний фронт притягне опади: якою буде погода на Франківщині у найближчі дні. КАРТА

15 вересня 2020 08:44:52    

Погода в Україні 15 вересня буде сонячною, бездощовою та надзвичайно теплою. Все завдяки атмосферному фронту, що залишить сухою всю Європу.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її словами, така по-справжньому літня погода протримається до п’ятниці, 18 вересня, а далі температурні позначки гайнуть вниз.
“В Україні 15-го вересня скрізь – сухо тепло та сонячно. Вітер очікується північно-західний, невеликий або помірний. Температура повітря протягом дня досягне +24+29 градусів”, – йдеться у дописі.

“До нас йде суттєва зміна погоди. У середу-четвер очікується пік тепла, +25+31 градус, а вже 18, 19 та 20 вересня, тобто, в кінці тижня, температура повітря скаже юху і стрибне вниз до +12+18 градусів, лише на Півдні буде на кілька градусів тепліше.

Атмосферний фронт притягне у четвер в Україну дощі, спочатку на західні області, потім пройде по Півночі та трохи по Центру. А ось східні області та південну частину майже не зачепить. Там – дуже сухо і, відповідно, пожежнонебезпечно”- наголошує Діденко.

Прогноз погоди на 17 вересня

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що нам віщують зорі: гороскоп на 15 вересня для всіх знаків Зодіаку

Публікація Атмосферний фронт притягне опади: якою буде погода на Франківщині у найближчі дні. КАРТА запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »