Вибори в ОРДЛО можливі тільки за українськими законами — віцепрем'єр-міністр Резніков

15 вересня 2020 10:08:00    

Про це ввечері 14 вересня у прямому ефірі телеканалу "ICTV" заявив віцепрем'єр і міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

За його словами, кремлівські маріонетки чітко розуміють, що для того, аби волевиявлення стало можливим, до 25 жовтня поточного року треба виконати безпековий пункт, який прописаний у чинних Мінських угодах.

##READALSO_37268##

«Перш за все, Росія повинна вивести з Донбасу свої війська. Потім мають бути роззброєні незаконні формування та проведена повна демілітаризація території, а також взято під наш контроль державний кордон. Лише з встановленням українських законів і правопорядку можна говорити про якісь вибори», — зауважив урядовець.

Олексій Резніков також додав, що жодні постанови Верховної Ради з приводу вказаного питання не мають юридичної сили, а є виключно рекомендаційного характеру.

«Ми маємо попередньо обговорити відповідний закон, погодити, а депутати більшістю голосів мусять його ухвалити. Тільки в такому випадку там можуть відбутися вибори. Але Росія фактично вийшла з угоди й робить те, що їй заманеться. Вона саботує процес. Подібна ситуація й з її проксі-силами», — підсумував віцепрем'єр-міністр.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS