Бронетанковий завод в Житомирі показав свої можливості

15 вересня 2020 21:23:19    

Нові можливості з модернізації та ремонту броньованої техніки Збройних сил української держави були представлені на Житомирському бронетанковому заводі. Відео було опубліковано на «Ютуб-каналі» оборонної компанії.

6985_1600111069_zhbz.jpg (38.6 Kb) Так, відомо, що бронетанковий завод в Житомирі спеціалізується на проведенні капітального ремонту і модернізації існуючих в даний час в українській армії видів озброєння, серед яких є місце БМД, БМП, гусеничної армійської машини серії «ГМ», броньовані ремонтно-евакуаційні машини «БРЕМ- 2 »,« БТР-Д », а також« БРДМ-2 ».

Крім того, фахівці заводу активно займаються ремонтом і модернізацією окремих агрегатів і вузлів до всіх видів зазначеної вище техніки, а також виготовленням запчастин до броньованій техніці, і іншого устаткування для військ і ремонтних заводів. Крім того, завод не так давно, який є частиною державного концерну «Укроборонпром» передав на баланс Збройних сил України цілу партію модернізованих бойових машин піхоти «БМП-1» і «БМП-2».

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS