Хто отримує зарплату від 50 тис. грн

16 вересня 2020 08:00:00    

На сайтах пошуку роботи компанії пропонують вакансії з оплатою вище середньої.

3588_783.jpg (35.2 Kb) Представники різноманітних професій мають можливість заробляти від 50 тис. грн.

Програміст

Фахівцям готові платити 40-60 тис. грн. Найдосвідченішим пропонують 70-90 тис. грн. Молодь, яка починає кар'єру у сфері, може знайти роботу на 18-30 тис. грн.

Водій

Спеціаліста шукає компанія, яка займається вантажоперевезеннями будівельних матеріалів Україною. Людина потрібна зі своїм авто у Полтаві. Зарплату обіцяють на рівні 65 тис. грн у місяць. Шукають водія з досвідом роботи від 1 року.

Інша вакансія від столичної компанії для водія-міжнародника з досвідом роботи від 1 року. Є можливість заробляти 40-50 тис. грн.

Рієлтор

Потрібен менеджер з продажу в одеське агентство нерухомості. Обіцяють зарплату 20-80 тис. грн. Досвід роботи в продажах бажаний, але не обов'язковий.

У Львові директору мережі агентств нерухомості готові платити 20-100 тис. грн. Зарплата складається зі ставки та відсотка від продажів.

Менеджер із закупівель

Потрібен менеджер із закупівель сільгосппродукції. Працювати потрібно в Харківській області. Доведеться вести звітність і моніторити ціни на зернові. Зарплату обіцяють до 50 тис. грн.

Маркетолог

На зарплату 70 тис. грн шукають фахівця у Києві. Компанія-виробник продуктів харчування запрошує на роботу бренд-менеджера.

Стоматолог-ортопед

Київський центр дитячої та дорослої стоматологічної естетики на посаду стоматоматолога-ортопеда шукає людину, яка буде займатися щелепною ортопедією та протезуванням. Потрібен досвід роботи від 2 років. Є можливість заробляти 20-80 тис. грн.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS