Команда Симчишина спостерігатиме за місцевими виборами

16 вересня 2020 09:36:56    

Facebook Twitter

Центральна виборча комісія надала дозвіл ряду громадським організаціям мати офіційних спостерігачів на місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Про це сказано в постанові ЦВК від 15 вересня.

Зокрема, ГО “Команда Симчишина” (очолює діючий депутат Хмельницької міськради від ВО “Свобода” Олег Яницький) отримала дозвіл спостерігати за виборами на всій території України.

Крім цього, на території Хмельницької області за виборами спостерігатимуть громадські організації “Завжди поруч! За Хмельниччину” (очолює дружина нардепа-мажоритарника Віолета Лабазюк), “За майбутнє – за успішну Хмельниччину” (керує мешканець Хмельницького району Микола Коновалов) і Хмельницька обласна громадська організація “За конкретні справи” (керівником записана теперішня перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук).

Як писав НГП, на початку червня у Хмельницькому з’явилася нова політична партія “Команда Симчишина”, яка співзвучна з прізвищем міського голови Олександра Симчишина.

9 вересня міський голова Хмельницького Олександр Симчишин зізнався, що на чергових місцевих виборах 25 жотвня, планує переобратися від партії “Свобода”. Що стосується нової партії “Команда Симчишина”, то мер визнав, що має до неї прямий стосунок. Однак назвав це неполітичним проєктом, а об’єднанням людей, котрі змінюють місто Хмельницький.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS