«Слуга народу» і хабарник Юрченко відбувся легким переляком

16 вересня 2020 13:07:00    

Національне антикорупційне бюро оприлюднило записи за участю народного депутата Олександра Юрченка і його помічника, де, як виявилося, вони вимагали хабар за прийняття певних правок до закону про поводження з твердими побутовими відходами.

Чималу суму за свої послуги "слуги народу" обговорювали з детективом НАБУ, що діяв під прикриттям.

Тільки за реєстрацію поправки Юрченко з помічником отримали 13 тисяч доларів — момент передачі хабаря зафіксовано на відео.

Надалі правоохоронець обговорив проходження потрібного законопроєкту через парламент, що нардеп і його помічник оцінили не менше за 200 тисяч доларів.

При цьому, у пресслужбі НАБУ повідомили, що завершальний момент спецоперації по підкупу Юрченка був зірваний у зв'язку з втручанням невідомих осіб, коло яких зараз встановлюється.

Суспільний розголос корупційного скандалу спровокував вихід депутата з провладної фракції, у монобільшості цьому не заперечували.

Знаково, що у той час, коли суд взяв під арешт помічника Юрченка з можливістю внесення застави 1,552 мільйона гривень, самому нардепу нічого не загрожує.

Правоохоронці не можуть відкрити відповідне кримінальне провадження без санкції Верховної Ради, більшість членів якої пов'язані круговою корупційною порукою.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS