В Україні стартує Всесвітній день прибирання: Миколаїв долучиться теж

16 вересня 2020 13:32:41    

Цієї суботи, 19 вересня, о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

«У межах акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!», загальна ідея якої полягає в тому, аби допомогти людям помітити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотні років будуть засмічувати Землю. Зробимо Україну чистою разом!», – закликає Президент ГО “Let’s do it, Ukraine!” Юлія Мархель.

У Миколаєві центральною локацією для прибирання обрали креативний простір “Понтон”. Окрім очищення території, організатори планують її оновити – поставити нові лавки і пофарбувати декорації. Паралельно у місті проходитиме суботник в Балабанівському лісі, а на окремі локації по всій області збирати сміття вийдуть студенти, школярі, ГО “Молодь України”, Управління житлово-комунального господарства Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації. 

Акція відбудеться із дотриманням усіх карантинних норм та правил техніки безпеки. Учасники прибирання обов’язково повинні бути в захисних масках і рукавичках. Якщо ж вийти на локацію змоги немає, організатори пропонують альтернативні шляхи. Наприклад, видалити зайву інформацію з телефону або почистити електронну пошту, щоб розвантажити центри баз даних і зекономити електроенергію. Також можна встановити безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» і позначити забруднені й очищені території свого міста. 

Всесвітній день прибирання проходить за підтримки ряду Міністерств, серед яких Міністерство молоді та спорту України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти і науки України. У 2015 році до акції долучилося понад 500 000 учасників у 24 областях на 2832 локаціях, а у 2017 ГО “Let’s do it, Ukraine!” об’єднала понад 1 100 000 учасників та 4760 локацій по всій території країни.

Як повідомляло Інше ТВ, Школярів Миколаївщини закликають долучитися до Всесвітнього дня прибирання

Запись В Україні стартує Всесвітній день прибирання: Миколаїв долучиться теж впервые появилась inshe.tv.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS