Догосподарювалися: окупанти допустили виток каналізаційних відходів у водопровід кримської столиці

16 вересня 2020 15:39:00    

Голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля заявив, що «влада» окупованого Криму навмисно погіршує ситуацію із водою, аби озлобити мешканців півострова.

Про це Заїр Смедля сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

Десь вода є, десь немає. На мою думку, чинна «влада» в Криму робить все, щоб ситуація була ще гірша, щоб люди були озлоблені. В нових будинках, які будують для приїжджих росіян, – там проблем з водою немає. А в будинках, в яких і раніше мешкали жителі Сімферополя, Бахчисарайського району — там виникли проблеми», – зазначив він.

На його думку, ситуація з проблемною подачею води в крани будинків – це злочин.
Смердля відзначив, що було цілком нормальне водопостачання, а тут враз його припинили й з крана подають якусь гидоту, а тепер каналізаційні відходи попали в питний водопровід».

За даними журналістів, раніше у Сімферопольському і Бахчисарайському районах анексованого Росією Криму через обміління водосховищ окупанти обмежили подачу питної води.

Типова як для кримської столиці картина

Зокрема, що з 7 вересня кримська влада» запровадила третій і найжорсткіший етап обмежень подачі питної води. 

Окрім того, до системи водопостачання кримської столиці потрапив вміст вигрібних ям. А окупаційна влада Криму не втомлюється повторювати, що причиною поганої води є відмова України постачати воду на півострів.

Хоча відомо, що для потреб населення Криму достатньо тієї води, що є, а воду яка поступала з материка використовувалася переважно окупаційною армією. 

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS