«Ми не святі, але ми справжні» – Правий сектор Полтавщини оголосив про участь у місцевих виборах

16 вересня 2020 19:35:00    

«Правий Сектор» Полтавщини  заявив про свою участь у виборах до Полтавської обласної Ради та міста Кременчук. Також місцеві представники революційної партії Майдану презентували передвиборчу програму організації та узгодили план дій на виборчий період. 

Про це нам стало відомо  під час останньої конференції партійного осередку.

Зокрема, керівник полтавського обласного осередку ПС Костянтин Федчун наголосив, що в «Правому секторі» є достатньо фахівців своєї справи – економістів, юристів, освітян, які здатні бути лідерами та вести українців за собою, щоб разом змінювати країну. 

«За 29 років в Україні ще не було жодного Президента, який би стояв за свій народ. А всі депутати займалися дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів. Як кажуть: Україна – для українців», – своєю чергою заявив керівник Миргородського осередку Правого сектору Олександр Федорченко.

А на думку Олександра Топка участь ПС у виборах ще й дасть можливість провести якісну націоналістичну агітацію та відповідно підняти свідомість громадян. 

«Наше завдання зберегти нашу землю для нащадків, зберегти культуру та українську ідентичність», – наголосив присутній на конференції  головний редактор «Останнього Бастіону» Геннадій Сікалов.

Він також нагадав про багатомільйонні корупційні схеми у вищих ешелонах місцевої влади. А ефективними ліками проти корупції для чиновників назвав траншейну терапію. 

«Якщо деякі з цих «ковбасників» поїдуть на війну разом з нами та кілька місяців понюхають пороху, то в інших, дивлячись на них, не буде вже бажання зазіхати на бюджетні кошти», – впевнений Геннадій Сікалов. 

Цю думку розвинув ще один з провідних представників організації Олександр Оловаренко, який наголосив на активізації національно-визвольної боротьби ПС на всіх фронтах, як на Сході України, так і в тилу з олігархатом, що тимчасово засів у владних кабінетах. 
 

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS