Кам’янець-Подільська прокуратура подала позов про стягнення з забудовника 600 тис грн збитків

17 вересня 2020 08:25:54    

Facebook Twitter

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі Кам’янець-Подільської міської ради заявлено позов про стягнення з житлово-будівельного кооперативу 600 тис грн збитків, завданих невиконанням зобов’язання щодо сплати пайової участі у створенні та розвитку інфраструктури міста.

Встановлено, що кооперативом збудовано 9-поверховий житловий будинок у місті Кам’янці-Подільському, який здано в експлуатацію ще у січні минулого року, повідомляє прес-служба Хмельницької обласної прокуратури.

Всупереч вимог закону замовник із заявою про укладення договору до міської ради не звернувся, документів, необхідних для визначення розміру пайової участі та укладення договору не надіслав, коштів пайової участі на створення і розвиток зазначеної інфраструктури до місцевого бюджету не сплатив.

«У зв’язку із тим, що замовник будівництва вимоги законодавства та пропозиції міської ради щодо укладення договору про пайову участь проігнорував, прокуратурою вжито заходів до стягнення цих коштів у судовому порядку», – повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Гончар.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS