У прикордонному виші навчальний процес скоригували відповідно карантинних обмежень

17 вересня 2020 08:00:26    

Facebook Twitter

Аби забезпечити дотримання всіх карантинних обмежень у прикордонному виші запроваджено температурний скрінінг 100% персоналу на пропускному пункті навчального закладу, у всіх аудиторіях обладнано санітарні кутки, забезпечено прибирання та провітрювання за графіком, повідомляє прес-центр академії.

Для мінімізації скупчень курсантів та студентів біля навчальних корпусів та в коридорах внесені корективи в розпорядок ¬– для кожного факультету передбачено різний час для перерв між навчальними заняттями.

Мінімізовано пересування навчальних груп по різним аудиторіям, заняття сплановані у класах самостійної підготовки кожної окремої групи.

Для проведення лекцій, спільних для декількох груп, запроваджено їх розмежування у різних аудиторіях з дистанційним проведенням заняття для частини курсантів.

Для занять в приміщеннях викладачі забезпечені захисними щитками, вимога щодо їх обов’язкового використання суворо контролюється. За сприятливих погодних умов робиться максимальний наголос для проведення практичних занять та занять з фізичної підготовки на відкритому повітрі.

Аналогічні заходи запроваджено і поза заняттями, зокрема суцільний масковий режим на території навчального закладу, організація побуту курсантів, почергове відвідання їдальні навчальними курсами та ін.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS