Хмельницький підприємець заплатить 17 тис. грн штрафу за торгівлю без маски

17 вересня 2020 18:11:02    

Facebook Twitter

Хмельницький міськрайонний суд оштрафував місцевого підприємця на 17 тис. грн за порушення правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Про це свідчить постанова від 7 вересня.

За матеріалами справи 12 серпня о 10 год. 50 хв. в кафе «Шах і Мат», що на вул. Привокзальна 2 у Хмельницькому чоловік здійснював підприємницьку діяльність без засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот, чим порушив п.п. 1 п. 10 постанови КМУ №641 від 22.07.2020 р.

Стокові зображення від Depositphotos

У судове засідання підприємець не з`явився. При цьому суд вживав належні заходи для його повідомлення про місце і час розгляду справи.

Крім цього, у рішенні Європейського Суду з прав людини від 3 квітня 2008 року у справі «Пономарьов проти України» наголошено на тому, що особа в розумні інтервали часу має вживати заходи, щоб дізнатись про стан відомого їй судового провадження.

Суд дійшов висновків, що вина підприємця у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом працівника поліції, письмовими поясненнями, згідно з якими підприємець повністю визнав вину, письмовими поясненнями свідків.

Як писав НГП, продавчиня з Ізяслава заплатить 17 тис. грн штрафу, бо не мала маски і рукавичок.

Крім цього, суд оштрафував на 17 тис. грн голову Старосинявської громади за відсутність маски.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS