Бібліотекам подарують книгу про історію запорізького гандболу

18 вересня 2020 16:40:21    

ЗНУ отримав книгу “Запорізький гандбол: роки, події, особистості”

Запоріжжя здавна вважається гандбольною столицею України. Тут виховали олімпійських чемпіонів, призерів чемпіонатів світу і Європи, безліч майстрів спорту. Для того, щоб велична історія розвитку запорізького гандболу передавалася із покоління в покоління, місцеві автори видали книгу “Запорізький гандбол: роки, події, особистості”. 

гандбол

Майже столітня історія запорізького гандболу знайшла своє відображення у двох книгах. Одна з яких присвячена чоловічому гандболу, а інша — жіночому.

Не одне покоління титулованих гандболістів виховали в Запорізькому національному університеті. Тому декілька екзеплярів книги передали науковій бібліотеці й на кафедру фізичного виховання  В ЗНУ. 

Один із авторів видання — активіст Партії Порядок, президент федерації гандболу Запорізької області Павло Михайлик. Він розповів, що інформацію для двотомника довелося збирати дуже довго. Книгу готували практично 10 років. Павло Михайлик переконаний, що літопис запорізького гандболу буде цікавий молодим спортсменам, а також всім мешканцям Запоріжжя.

-Ми вручимо ці книги всім 37 бібліотекам міста, це акт для того, щоб пропагувати гандбол, — вважає Павло Михайлик. — Щоб залучити для занять спортом не тільки юне покоління, а й згадати всіх гандболістів, вони пишаються тим, що займалися гандболом. Гандбол — це стрімка цікава гра. Я люблю відвідувати гандбол.

Активісти Партії Порядок продовжують пропагувати здоровий спосіб життя, адже залучення людей до занять спортом — одне з головних завдань Порядку.

Читайте також: В Запорожье проходил День здоровья.

Сообщение Бібліотекам подарують книгу про історію запорізького гандболу появились сначала на Индустриалка - новости Запорожья.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS